Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki mondana tinicsajoknak...

Valaki mondana tinicsajoknak való könyvcímeket? Valamilyen mai regényt.

Figyelt kérdés
Köszönöm
2011. szept. 7. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Leiner Laura: A Szent Johanna gimi
2011. szept. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Burok - mindenképp olvasd el, a kedvenc könyvem :)
2011. szept. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szent Johanna Gimi:) imádom 14/L
2011. szept. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
most voltam a könyvesboltban, néztem ezt a gimiset, de nem azt vettem, hanem Bree Despain - Fekete bárány :D kíváncsi vagyok! amúgy kerestem a "Burok"-ot, de nem volt nekik
2011. szept. 7. 18:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A legelső ami eszembe jutott: Meg Cabot Mediátor sorozata. Egy sima nap ki lehet olvasni egy részt, annyira olvastatja magát. Van egy másik is, a hívószám 1 800, ami a neve ellenére nagyon izgalmas, bár a Mefiátor jobb.

Stephenie Meyertől én is ajánlom a Burkot, nekem is az a kedvenc könyvem. Ne egy új Alkonyatra számíts, ez sokkal jobb annál.

2011. szept. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem szeretem az Alkonyatot meg a Vámpírnaplókat.. hailyen vámpíros akkormár inkább Darren Shan könyvei. imádom azokat a könyveket :) viszont én tegnap kiolvastam a Fekete bárányt. fúú nagyon jó volt ..ilyen vérfarkasos :D
2011. szept. 9. 06:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Hallod, ez így nagyon tág...

A tinilányokból van vagy ezer ,,alfaj'' szóval így nehéz... Ha jellemeznéd egy picit magad akkor tudnék segíteni.

2016. nov. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!