Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A 'Mia karácsonya' című könyv...

A 'Mia karácsonya' című könyv A neveletlen hercegnő naplójának hanyadik része? (Lent több kérdés)

Figyelt kérdés

Tehát milyen könyvek vannak előtte?

Én csak az első hármat olvastam... Akkor ezt is elolvashatom?

A végén minden rendben lesz? Csak mert nem szeretném, hogy összevesszen Mia és Michael. Tudom, hogy a könyvsorozat végén összejönnek, de valószínűleg nem fogok több részt elolvasni, szóval...

És ez milyen vastag könyv? Mint a többi normális rész? Vagy mint a kiegészítők?



Köszönöm a válaszokat, elég sürgős lenne!


2011. szept. 10. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]


Ezek alapján ez a kötet nincs sorszámozva, 2005 után (az 5. és 7. sorszámozott között jelent meg) - gondolom független kötetként.



[link]

"Aranyos kis könyv,bár szerintem ne kellett volna neki külön kötetet szentelni,bőven elfért volna valamelyik részben is ez a történet."

2011. szept. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Sajnos ezeket már én is olvastam... De azért Köszi! :)

2011. szept. 11. 11:53
 3/4 anonim válasza:
Szia, én már vagy 10 könyvet elolvastam a sorozatból, a Mia karácsonyát is. Ez a könyv egyáltalán nem kapcsolódik a történethez, arról szól, hogy a világ különbözö kultúrái hogy ünneplik a karácsonyt, tippek a karácsonnyal kapcsolatban. Nem hosszú, én 2 óra alatt biztosan elolvastam. Szerintem ha csak nem minden meg akarsz tudni a karácsonyról, inkább vegyed meg a következö részt. :) De nekem ez is nagyon tetszett, csak én pont karácsony környékén találtam rá a könyvtárban, és most ugye még csak szeptember van... 15/L
2011. szept. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Leírtaid alapján tetszik, de sajnos lekéstem az aukciót. De attól még, ha látom egy boltban, valószínűleg megveszem :)

2011. szept. 13. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!