Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mikor fog kijönni Anthony...

Mikor fog kijönni Anthony Sheenard, Dreamworld trilógiájának 3. kötete? Kerestem Googleban de sehol se találtam időpontra utalást.

Figyelt kérdés

Aki bármi infót tud az irja le pls :) még ha az is az infó hogy még senki se tudja :)

Előre is köszi :)


2011. szept. 16. 20:11
 1/4 anonim válasza:
Ha minden jól megy, nem trilógia lesz, hanem lesz egy negyedik kötete is. Pontos időpont még nincsen, de 2011-ben már biztos, hogy nem fog tudni kijönni.
2011. szept. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Érdemes amúgy nézni a szerző blogját, ott kommentben felteheted a kérdést is:


[link]

2011. szept. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az infót :)
2011. szept. 17. 21:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Dreamworld Három

Posted by sheenard on szept 30, 2013 in Fantasy, Könyvek | 10 comments

sarkanypap_konyvekSokan rákérdeztek az utóbbi időben, hogy mikor jön ki A főnix ébredése és A sárkánypap álma után a Dreamworld sorozat harmadik része. Eleddig vágyálmaimat megfogalmazandó mindig úgy nyilatkoztam, hogy “jövőre”. Nos, ahogy szokás mondani, van egy jó és egy rossz hírem.

Kezdem a jóval. A Tuan kiadó idén megjelentet a Dreamworld világában játszódó regényt, amit majd a jövőben több is fog követni. Ezek persze nem az én történetemet fogják követni, saját lábon megálló sztorik ebből a világból. Mivel ez már régóta érett, csak azt mondhatom, hogy nagyon örülök neki, hogy a Dreamworld univerzuma tovább bővül és remélhetőleg új olvasókat fog majd szerezni.

A rossz hír, hogy a kiadóval történő egyeztetés után úgy néz ki, hogy egy kis ideig várni kell még a harmadik rész megjelenésére – azaz nekem a megírására. Egyelőre nem tudjuk, meddig… de az biztos, hogy egyszer megszületik majd.

2014. jan. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!