Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen érdekes könyveket...

Milyen érdekes könyveket ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nem nagyon szoktam olvasni, mert időm nem nagyon van rá, de már hiányzik. Mindenféle könyvajánlatot várok. Mi az amire azt mondjátok, hogy azt muszáj elolvasni..kihagyhatatlanul jó élmény? Igazából olyan témákról szívesen olvasnék, mint a tudatalatti, az álmok, az érzelmek. Ennek ellenére egy jó sci-fi vagy egy romantikus is jöhet, szóval bármi^^.
2011. szept. 19. 22:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
jaés 17/lány vagyok
2011. szept. 19. 22:32
 2/11 anonim ***** válasza:
Fantasy-ban tudok nagyon jókat, ha az érdekel, de pont az ezoterikus meg romantikus meg a sci-fi nem az én világom :D
2011. szept. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
jöhet :) azokat csak példaként hoztam fel..de bármilyen ötletet szívesen veszek :)
2011. szept. 19. 22:36
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor: Gyűrűk ura, ha még nem olvastad, William Glendown: Boszorkányszombat, R.A. Salvatore : Sötételf sorozatba tartozó novellák.. hirtelen ennyi jut eszembe, ami nekem nagyon tetszett.
2011. szept. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szergej Lukjanyenko: Éjszakai őrség

Orosz urban fantasy, nagyon filozofikus és letehetetlenül jó. Ilyet nem csinálnak Amerikában...

2011. szept. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is ajánlom egyébként a Salvatore könyveket, de a legjobb fantasy mostanában George R. R. Martintól a Trónok Harca. Sorozat is készült belőle.
2011. szept. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Robert Merle-től bármi, különösen a Védett férfiak, Állati elmék és Malevil. A francia história is remek
2011. szept. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én Stephen Kingtől olvasom most a Talizmánt, letehetetlen. Ez is fantasy és amúgy kevesebb horrort tartalmaz, mint azt Kingtől várná az ember:) Konkrétan semmit.

Jodie Picoult könyveit ajánlom, ezek ilyen drámai hangvételűek, és általában egy tragikus sorsú ember köré szövődik a történet. A legjobbak tőle a Nővérem húga és a Házirend. Kedvenc romantikusa könyvem a Jane Eyre és a Burok.

Ezeken kívül még: Az időutazó felesége, Komfortos mennyország, Torey Hayden-től a Szellemlány és az "Egy gyerek" c. könyv, és Pat Wash-től a Crowfield átka.

2011. szept. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
George R R Martin: Trónok harca nagyon jó fantasy, ha romantikusat keresel a Fábián Janka Emma trilógiája nagyon érdekes és fordulatos
2011. szept. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Keress rá erre: A halál ékköve.

Bűnügyi kalandregény. Lehet, hogy tetszene neked. Egy próbát megér.

2011. szept. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!