Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Röviden miről szól Gena...

Röviden miről szól Gena Showalter: Egy nem mindennapi lány meséi 1. - Játék a tűzzel c. könyve?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 19:59
 1/1 Super Pushy válasza:

Fülszöveg:


"A legnagyobb teljesítményem eddig az volt, hogy megtartsak egy munkát három napnál tovább. Most hirtelen tűzlabdákat dobálok, megfagyasztom az italodat, vagy szárazra fújom a hajad ötven lépésben, egyetlen pislantással!


Az egész akkor kezdődött, mikor az az őrült tudós belecsöppentett valamit a Grande Mocha Lattémba. Természetesen átkozottul beteg lettem. Másnap reggel arra ébredek, hogy egy őrületesen dögös pasi hajol fölém. Elmondja nekem 1) hogy a neve Rome Masters, 2) a kormány egyik ügynöke, 3) irányítani tudom a négy elemet a gondolataimmal.


Még kevésbé tűnik elégedettnek a (nyilvánvalóan visszafordíthatatlan) átalakulásommal, mint én magam… Mivel most meg kell ölnie."

2014. dec. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!