Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potter könyv? (Kérdésed...

Aspikami kérdése:

Harry Potter könyv? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Olyan oldalt keresek ahol le van írva, hogy Harry-ék kijárják a 7.et.Tud valaki ilyet?

Aki használható linket ad annak zöld kéz:D


2011. okt. 1. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Harryék nem járják ki a hetediket... Egy könyv egy tanév, de az utolsóban már nem járnak iskolába... 6 évet jártak.
2011. okt. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%

Igen ellógták.

Ha jól melékszem úgy hogy a nehézségek miatt lemondták a záró vizsgákat. így aki akkor a Roxfordba járt az kijárta az évét viszga nálkül

2011. okt. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudom h nincs könyv róla, de pl a merengőn nem találtam olyan írást,hogy kijárják a 7. et Én erre lennék kiváncsi
2011. okt. 2. 14:21
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
Mert nem is járják ki, a hatodik részben otthagyják az iskolát, és elmennek inkább Voldemort ellen.
2011. okt. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Huh xD

Olyat keresek ahol valaki leírta hogy bepótolják a 7.-et.

Nem biztos, hogy valaki írt ilyet de ha igen akkor linkelje be vki. Köszönöm

2011. okt. 2. 16:05
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Aha, szal "to be continued..." x év múlva
2011. okt. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Erre gondoltam:D

Végre valaki felfogta:P

2011. okt. 3. 19:40
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
keress fan ficiton oldalakon.
2011. okt. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
79%
Hát nem tudom ez segít-e de amúgy úgy volt hogy hármójuk (Harry, Ron és Hermione) közül csak Hermione ment vissza és járta ki a sulit (a nagy csata után), de mindenkinek ki kellett járnia sulit.Harry auror lett, Ron is de később kilépett és elment a tesójához a varázsvicc boltba, Hermione meg a suli után a Mágiaügyi Minisztériumba dolgozott(a házi manókkal kapcsolattal). Nem tudom hogy értetted a kérdést de valójába így volt. Többi azt tudod hogy Harry Ginnyt Ron meg Hermionét vette feleségül stb...Nem tudom ez segített-e de ha nem akkor elmagyaráznád hogy hogy értetted?Talán tudnék segíteni mert nagy fan vagyok rengetegszer olvastam az összes könyvet és láttam a filmeket.
2011. dec. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%
ellógták az utolsó éve azzal a kifogással, hogy meg kell keresniük Voldi lélekdarabjait, és meg kell szabadítani a varázsvilágot a legsötétebb varázslótól...nem túl jó kifogás XD
2013. jan. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!