Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Rendelt már valaki könyvet a...

Rendelt már valaki könyvet a prospero.hu oldalról?

Figyelt kérdés

Ellen Hopkins könyvet szeretnék rendelni, és kíváncsi vagyok kb. mennyi idő mire megjön, mennyibe kerül a posta kb., kinek milyen tapasztalata van :)


[link]


2011. okt. 2. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én eddig egyszer rendeltem innen könyvet, de sajnos nem jött össze. Azt volt kiírva, hogy jelenleg nincs raktáron, de be tudnak beszerezni. (Egyébként német nyelvű könyv.) Ha jól olvastam, elvileg 2-4 héten belül kellett volna megjönnie. Többször írtak a rendelés állásáról, hogy folyamatban van, és meg is siettették. Úgy másfél hónap múlva írtak vissza, hogy nem tudják beszerezni.:(

Én személyes átvételt választottam. Ha interneten rendelsz, akkor nem kell előleget fizetned. (Azt hiszem 30% lenne az előleg.)

Szóval ezzel a könyvvel én pórul jártam, de ettől még nyugodtan rendeld meg, remélem neked meglesz a könyv.:)

2011. okt. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én rendeltem, nagyon megbízható, megjött a könyv rendben volt minden! :-)


Hogy mennyi idő alatt jön meg, az attól függ, hogy van-e raktáron, ha van, nagyon rövid idő, ha nincs, akkor pár hét max. De ilyen gyakori könyv szerintem biztos van. :-)

2013. jan. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Látom, hogy régi a kérdés, de hátha valakinek még segít. Én Amerikából rendeltem rajtuk keresztül, nem volt olyan gondom, mint az elsőnek, de mondjuk egy együttes életrajza, New York Times best steller, tehát valószínűleg volt raktáron ott, ahonnan beszerezték. Viszont el volt szakadva az egyik oldal. Mondjuk az én hibám is, mert a puha fedeleset választottam. Arról nem ők tehetnek, hogy elszakadt, de mondjuk ránézhettek volna.
2019. nov. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De összességében meg voltam elégedve.
2019. nov. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!