Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki tud nekem ajánlani jó,...

Valaki tud nekem ajánlani jó, esetleg tanulságos kamaszkönyveket, amik hétköznapi tinikről szólnak?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg valami "kamaszútmutató" féleségeket? Ilyen Hogyan éljük túl a... féleségeket, de lehetőleg újabb fajtát. Viszont regényeket is nagyon szívesen olvasnék.

Köszi, ha segítesz :)


2011. okt. 3. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
szent johanna gimi :D
2011. okt. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Olvasom :D
2011. okt. 3. 15:06
 3/8 anonim ***** válasza:

Szívzűrök sorozat

Lúzerek és bálkirálynők

2011. okt. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Hát én olvastam egy baromi jó könyvet csak kár ,hogy nem igen láttam a könyvesüzletekben : Munkácsi Gabriela - Rózsaláng
2011. okt. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. okt. 5. 15:28
 6/8 anonim ***** válasza:

a legjobb kétségtelenül a szent johanna gimi :)

talán még a klikkeket, meg a bad girlt ajánlanám. és talán meg cabottól a neveletlen hercegnő naplóját

2011. okt. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sok van!

Am szia Gabi! :)

2011. okt. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Neveletlen hercegnőt olvastam :) Egyik kedvenc könyvem, a Szent Johanna Gimit épp olvasom, a 3.-nak meg utánanézek. Köszi Gabi :)
2011. okt. 16. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!