Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyire nehéz az angol Harry...

Mennyire nehéz az angol Harry Potter sorozat nyelvezete?

Figyelt kérdés

Szeretem a HP sorozatot, és elolvasnám angolul is.Érdemes megvennem ez, vagy kezdjek valami mással?

Előre is köszönöm!


2011. okt. 8. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem könnyű, de azért élvezhető sztem közepes angoltudással is.
2011. okt. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem nehéz mert gyerekeknek lett írva, kb a 4. könyvtől válik kissé nehezebbé amikor komplikáltabb a sztori, de az se szörnyű, ahogy az előttem levő leírta közepes angoltudással nagyon is élvezhető.
2011. okt. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Én a hetedik könyvet először angolul olvastam, és jól értettem, sőt még a poénok is átjöttek, pedig nem vagyok jó angolos.
2011. okt. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan nehéz.Én még úgy is éértettem nagyjából, hogy szinte semmit se tudtam angolull(jó mondjuk a magyar könyvet meg szinte fejből tudtam)
2011. okt. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem elég könnyű, de először kezd inkább gyerekkönyvekkel, mint pl. a Charlie és a csokigyár.
2011. okt. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
Nekem mind a hét megvan angolul, és annak ellenére, hogy 15 éves vagyok, teljesen jól értem. Egyébként az előttem szólónak igaza van, ha nem vagy biztos magadban, kezdd könnyebb, esetleg direkt nyelvtanulóknak írt könyvvel.
2011. nov. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!