Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Philip Pullman: Rubin és Füst...

Philip Pullman: Rubin és Füst c. könyvét olvastad? Milyen volt?

Figyelt kérdés

Ajándékba kaptam, láttam hogy krimi, bele is kezdtem, de nem bírtam sokáig. Azt hiszem ott lett elegem, amikor a lány előtt szívrohamot kap valami férfi, a lány meg egyszerűen, halálos nyugalommal sétál el... Ez valahol a legeleje felé lehetett, de én azt mondtam, hogy oké ez nekem elég. Pedig azt hallottam róla, hogy jó könyv. Vélemény-tapasztalat?

15/l



2011. okt. 15. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem bírtam végigolvasni, mert szörnyű volt a nyelvezete meg a fordítás. Ez amolyan fordítási katasztrófa, pedig lehet, hogy a történet nem lett volna rossz, de a szöveg miatt nem bírtam a történetre figyelni.
2011. okt. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó, hogy nem csak én voltam így vele. Megnyugtató :) köszi, írjatok még!
2011. okt. 16. 20:56
 3/8 anonim válasza:
én még regebben olvastam,sajna már nem rémlik,hogy miről szól,de nem lehetett rossz ha kiolvastam:D
2011. okt. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De akkor neked se volt egy túlságosan maradandó élmény, nem? :)
2011. okt. 30. 21:52
 5/8 anonim válasza:

nem:D

nekem a sulis könyvtáros ajánlotta

2011. okt. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazán jó könyv. Nem is igazán krimi.
2012. júl. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát én igaziból még nem olvastam.DE! Ez a könyv a Sally Lokhart sorozat 3. része (asszem,nem bizti,leehet,hogy 4.)Az első részt pont most olvasom mindjárt ki.Nekem alapjába véve tetszik,de gondolom azért nem érthetted,mert nem olvastad az első részt.Ajánlom olvasd ki előbb az első,majd a sorozat többi részét is,ha még érdekel. :D
2015. febr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 V.Tina ***** válasza:
Szerintem jó könyv, nekem tetszett. Nemrég olvastam ki, most tartok a 3. részénél. Az első rész, azaz a Rubin és füst azért elég jó, a másodikban picit csalódtam, hogy Frederick meghalt, és hogy még egy embert megölt Sally. A harmadikról és a negyedikről véleményt nem tudok írni, most kezdtem csak a harmadikat ;)
2015. júl. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!