Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Vampire Knight 2 évados? A...

A Vampire Knight 2 évados? A második is magyar?

Figyelt kérdés

A hétvégén néztem meg a Vampire Knight-ot, és úgy tudom van 2. évad Guilty (bocs ha rosszul írom :S) címen. Az is csak 13 rész? Le van szinkronizálva? Van 3. évad?

És végül: Ki a kedvencetek? ^^ Én Zerot nagyon bírom, és úgy sajnáltam :(

(esetleges Spilerektől (amik nem tudom hogy jönnének ide :P) kíméljetek :) )


2011. okt. 16. 21:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést a rossz kategóriáért, későn vettem észre :S
2011. okt. 16. 21:09
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, két évados, és szinkronos persze. Harmadik már nem lesz, az animét lezárták úgy, ahogy, véleményt inkább nem mondok, spoilerezni nem akarok, valamint nem tudnám kulturáltan kifejezni. Tehát, ha érdekel, mi lesz később, akkor olvasd angolul vagy vedd meg a mangát majd. Amit amúgy is ajánlok, teljesen más, mint az anime.

A kedvencem Zero (akinek szerencsére még a szinkront is eltalálták!), Ichiru és Shizuka.

Mellesleg Kaname és Yuki-ellenes vagyok! :D

Ja és nem tudom, mennyire vagy érzékeny, de a második évadhoz inkább készíts zsepit. :)

2011. okt. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Érzékeny tipus vagyok, már első évadon is elsírtam magam :S :) Kanamet én bírom (mellesleg) és az ő és a többiek magyarhangját is nagyon szeretem :) (benne van az egyik kedvenc magyarhangom (nem tudom a vámpírsrác nevét, az aki állandóan csajozik (Fekete Zoltán :)) és a többi is tök jó lett sztem) Mangát nem hiszem, hogy olvasni fogom. Drága is, meg nem is vagyok nagy fan, ráadásul ahogy a borítót néztem, Zero nem is néz ki olyan jól benne, mint az animéban :D Köszi ^^
2011. okt. 17. 17:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Hol sírtál az első évadon?:)

Kaname hangját én is szeretem, Dolmány Attila hiteles és jó volt. Mondjuk szerintem Zero hangja a legjobb.

Hát, ahogy gondolod, szerintem nagyon befejezetlen lett, majd meglátod. :) Esetleg, ha olvasnád, de megvenni nem akarnád, angolul pedig nem beszélsz olyan jól, az első... talán 58 fejezetet eltudom küldeni "kalózfordításban", vagy az angolhoz linket adni. Szerintem megéri. :)

Majd írd le, mit gondolsz a végéről, nagyon kíváncsi vagyok. :D

2011. okt. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Így visszagondolva nem is tudom min sírtam... igazából csak nagyon sajnáltam Zerot, és az a rész hatott meg nagyon (nemtudom melyik epizód) Zero el akar menni, és ott az erdőben vannak és Yuki odarohan hozzá és hátulról átöleli, és mondja neki hogy minden rendben lesz és hogy vele marad. :)

Angolul hát úgy ahogy tudok, és szívesen megnézném a mangát, csak az lenne még a kérdésem, hogy az anime és a manga vége más-e. (Mert mondtad hogy lezáratlan a vége :) )

Hááát, szerintem a napokban megnézem a 2. évadot, már ma nekiesnék csak van sajnos más dolgom :( viszont ha a mangát elküldenéd azért hálás lennék :)

(ahogy néztem a te e-mailed elérhetősége nincs kint, ha az enyémre (a kérdés kocka jobb alsó sarok) dobsz egy pár soros üzit visszaírok és látni fogod az elérhetőségem. Így kicsit bonyolultnak tűnik de innen azt hiszem nem lehet csatolt fájlt küldeni :) ) köszi

2011. okt. 18. 16:39
 6/7 A kérdező kommentje:

Ma meg akartam nézni a 2. évadot, Indavideo-n (ott nem kell a megauploaddal szórakozni) de feliratos :(

Nem tudsz/tudtok vmi oldalt amin megnézhetem szinkronosan?

(és volt ott valami Love and Shadow. Az mi?)

köszi :)

2011. okt. 28. 22:12
 7/7 A kérdező kommentje:
-.-" sorry, már megtaláltam :D
2011. okt. 28. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!