Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért olcsóbb netről könyvet...

Miért olcsóbb netről könyvet rendelni mint megvenni a könyvesboltban?

Figyelt kérdés
Állandóan ezt hirdetik, hogy így olcsóbb, de szerintem még drágább is, mert postaköltséget kell fizetni...
2011. okt. 19. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom, azért olcsóbb, mert nem kell a könyvet kiszállítani a boltokba. A vevőnek meg akkor olcsóbb így, ha személyesen tudja átvenni, így nem kell postaköltséget fizetni.
2011. okt. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szinte minden webshop olcsóbb, mint a sima bolt, nem csak a könyvesboltok. Nézz csak szét, érdemes így vásárolni sok helyen, ha van hozzá bankkártyád! Persze a kiszállítást is nézd meg, és úgy kalkulálj, hogy mit hol érdemes megvenni.
2011. okt. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Régi kérdés de azért írok:) Én figyelek az akciókra, de ettől függetlenül is jobban megéri. A városban ahol lakom nincs könyvesbolt. Ha rendelem olcsóbb. Elmenni érte, pénzt fizetni vonatjegyekre drágább. Így pedig a kezembe adják.


Általában többet rendelek bizonyos összeg felett, úgy a szállítás ingyenes. 1 könyvet szinte nem is szoktam rendelni. Ha igen, még akkor is jobban megéri mert utaznom kellene érte mai pénzbe kerül. Mivel nem csak régi könyveket rendelek antikváriumoktól, hanem teljesen új kiadásokat is.

2016. máj. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!