Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ezek közül melyiket ajánlanád...

Ezek közül melyiket ajánlanád leginkább egy 14 éves srácnak?

Figyelt kérdés

1. Harry Potter

2. Dan Brown könyv

3. Ken Follett könyv


És ha az alsó kettő közül valamelyik, akkor melyik regényt pontosan? (Szülinapi ajándék lesz.)


2011. okt. 23. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:

A Harry Pottert úgyis mindenki ismeri, egy Ken Follettel többre mész. Én a Katedrálist ajánlanám. Nagyon jó könyv, kicsit döcögősen indul be, az első 50 oldalhoz 2 hónapra volt szükségem, de onnantól kezdve egy hetembe telt a maradék 1000, pedig nem vagyok egy villámolvasó. És azzal legalább tanul is valamit, ha lehet így nevezni. De végül is a Harry Potterrel sem lőhetsz mellé, de te ismered. Én személyesen Ken Follettől a Katedrálist ajánlanám. Dan Brown könyvekben nem igazán vagyok otthon...


13L

2011. okt. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

harry potter

attól hogy ismered még lehet jó -.-

Meg van mindkettő. Ha egy olyan könyvet akarsz amibe belélheted amgad válaszd a hp-t ,ha valami kalandos középkorit akkor a katedrálist ,ha meg valami összeesküvés elméletekkel teli történelmet átíró valamit akkor dan brownt

2011. nov. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!