Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írnátok olyan könyveket amik...

Írnátok olyan könyveket amik reménytelen szerelemről, vagy távkapcsolatú szerelemről szólnak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 14:50
 1/3 anonim válasza:
Persze,ha ahhoz lenne kedvem,biztosan írnék róla.Ha valami mély hatást keltett benned,arról lehet igazán jókat írni.Ami szívből jön,és megtapasztaltad.Én is szeretek írni,írok is,hasonló témákról,bár én a történések pozitív végét nragadom meg,mutatva az olvasóknak,hogy mindig van választás,és mindig lehet jobb.Ha akarjuk.Úgy gondolom,ha könyvet írsz,úgy tedd ahogy neked tetszik.Csak jó tanácsként mondom,a pozitív befejezés,jó érzést hagy az olvasóban.Szerethetőbbé teszi a művedet..
2011. okt. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Te majom,ő könyvcímre gondolt...ekkora bal..szt
2014. jan. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Rozikácska válasza:
XD... a válaszokat elolvasva köszi. volt egy kis röhögő görcs. ettem is egy sírvaröhögős túrórudit ;) amúgy: Szent johanna gimi
2014. ápr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!