Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az előzetes tartalom alapján...

Az előzetes tartalom alapján mi a véleményed az alábbi HP Fan Fiction-ről?

Figyelt kérdés

Idestova 10 év telt el a háború óta, az élet megy tovább. Voldemort nincs többé, és vele együtt sok más boszorkányt és varázslót is elérte a végzete azon az ominózus éjszakán. Köztük Perselus Pitont is, aki nélkül Harry Potter és barátai vajmi kevés sikerrel szállhattak volna szembe Minden Idők Legnagyobb Fekete Mágusával, bár erre már ők is csak a végső momentumban eszmélhettek rá. A Bájitalok Mestere teljesítette feladat ráeső részét, de eközben végül ő is életét veszette.

Vagy mégsem? Perselus Pitonnak volt egy sötét titka, amibe még azt az embert sem avatta be, aki hosszú évekig a legfőbb bizalmasának tudhatta magát, nevezetesen Albus

Dumbledore-t. .

Mr. Potter a háború után abban a tudatban élte tovább mindennapjait, hogy korábbi professzora minden titkát felfedte előtte azokban a bizonyos emlékekben. Még ő sem tudja, milyen súlyosat tévedett, és hogy Perselus talán még mindig nem hagyta maga mögött végleg ezt a világot. Az egyetlen, aki sok év múlva tudomást szerez a professzor viselt dolgairól, egy magas, vékony, feltűnően sápadt, fekete hajú fiú, aki idén kezdi harmadik évét a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában.


A történt Rowling hű lenne, leszámítva az utolsó (véleményem szerint rettentően illúzióromboló:) "19 év múlva" fejezetet.



2011. nov. 1. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól van megírva, akkor érdekel. Sokat számít a nyelvezet.
2011. nov. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hmmm... nem is rossz. saját munka? felrakod Merire?
2011. nov. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

saját munka lenne, de még nem kezdtem el. Agyalok a sztorin, ez a verzió így tegnap ugrott be, egyből le is írtam ide:) Kíváncsi vagyok a véleményekre. Ezer éve szeretnék egy fan fictiont írni, de olyat nem, amihez hasonlót már előttem is leírtak vagy huszan. Viszont most kitaláltam egy olyat, ami akár még izgi is lehet, és ehhez hasonló folytatást még nem találtam, úgyhogy lehet, hogy itt az idő belevágni:D

A nyelvezet valóban sokat számít, nálam általában perdöntő. Épp ezért igyekszem igényesen, választékosan, olvasmányos formátumban írni:D Ha elkészülnek az első fejezetek, és nem végzik egyből a Lomtárban, akkor lehet, hogy felteszem a Merengőre, igen:)

2011. nov. 2. 22:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia

Alapjában véve nem rossz, de remélem, nem teszel bele saját szereplőt. Sokan nem tudják rendesen megalkotni az új karakter stílusát és egy idő utána a többi szereplő is egysíkú lesz.

A helyesírási hibáid miatt mindenképpen keress egy bétát.

2012. jan. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!