Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol van az Astoria és a Blaha...

Hol van az Astoria és a Blaha között idegen nyelvű könyvesbolt?

Figyelt kérdés
A Károly körút és az Erzsébet körút közötti blokkban van valahol valamelyik keresztutcában egy idegen nyelvű könyvesbolt, ahol angol könyveket árulnak. Tudom, hogy ott van valahol, de nem tudom pontosan, hogy hol. Tudja valaki esetleg?
2011. nov. 8. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
a bookline-ban van, azt tudom. a rákóczi úton. egtébként a bookline.hu-n meg tudod nézni a kínálatod, online meg is rendelheted, aztán személyesen átveszed. az a tuti:)
2011. nov. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, én nem arra gondolok. Ez valami kisebb könyvesbolt lesz, de emlékszem, hogy viszonylag nagy és ki van írva, hogy angol-német meg még más nyelvű könyvek vannak. valamelyik kisebb utcában van (Kazinczy, Nagy Diófa, Nyár, Klauzál, Akácfa, Kertész, amik ott vannak keresztben).
2011. nov. 8. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:
hát akkor nem tudom:-( de ha megtudod, írd meg, engem is érdekelne:)
2011. nov. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Huh... én a Rákóczi térnél emlékszem egy idegennyelvűre, meg a Gerlóczy utcánál... sajnos utcanevekben nem vagyok jó, de azt hiszem, valahol a "könyvesblokk" előtti keresztutcában lehetnek még.

A Google őt mondja a keresett helyre:

Idegennyelvű Könyvesbolt

Cím: 1086 Budapest Gyulai Pál utca 16.

Telefon: 338-3949

Nyitva: h-p: 10-18h, sz: 10-13h

Megjegyzés: főleg nyelvkönyvekkel foglalkozik, tudományos ismeretterjesztő könyvek nincsenek.

2011. nov. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindazonáltal ezt talán hasznosabb lett volna elsőre is beírni:

[link]


Felsorol párat.

(Előző voltam.)

2011. nov. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem a Massolit Books konyvesboltra gondolsz.

A Nagy Diofa u. 30-32 szam alatt van. a Klauzal ternel, kicsi is es angol nyelvu konyveket arulnak, hasznaltakat, ujakat, oclson.

Rakoczira meroleges utca, az Astoria mogott, ha az Uraniatol mesz.

2011. nov. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!