Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki az a Lestat Anne Rice...

Ki az a Lestat Anne Rice Armand, a vámpír című könyvben?

Figyelt kérdés

Németül olvasom, de nem értek meg belőle mindent.

Amikor beszél a David Talbot-tal, akkor jön elő (még az első fejezetben).

Milyen kapcsolat van Armand és David között? És Armand és Marius között? Eléggé változik a hangulat a beszélgetés közben... :S

Válaszokat előre is köszi. Nem akarom úgy olvasni, hogy nem tudom, h kivel milyen kapcsolatban áll a főszereplő. :)


2009. máj. 8. 17:07
 1/7 anonim válasza:
Szia! a könyvedben szereplő személy lestat elöször anne rice interjú a vámpírral cimű könyvében bukkan fel majd lestat a vámpirban amugy meg egy kicsit beképzalt önkényes ficko! remélem tudtam segiteni:)
2009. máj. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olvasd el a korábbi vámpírkrónikákat, akkor fogod csak igazán érteni.
2009. máj. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Lestat 1759-ben született Franciaországban és Magnus tette vámpírrá, majd felgyújtotta magát. Armanddal úgy kerül kapcsolatba, hogy

párizsba Lestatot el akarja pusztítani Armand és a sötétség gyermekei de Ő meggyőzi Armandot h tévesek a nézetei, majd mikor Lestat létrehozza a vámpírszínházat azt Armand fogja vezetni.

Armand és Marius között az a kapcsolat, h Armandot Marius tette vámpírrá.

De én is azt ajánlom, hogy olvasd el a korábbi vámpírtöténeteket. Az első az Interjú a vámpírral, 2. Lestat a vámpír, 3. A kárhozottak királynője, 4. A testtolvaj meséje, 5. Memnoch a sátán, 6. Pandora 7. Armand, a vámpír!!!!


ui. Lestat minden csak nem beképzelt...

2009. máj. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Sajnos csak ez az egy kötet van meg, de már egy kicsit tisztább minden. Nem is gondoltam, hogy ez a hetedik rész...akkor biztos nem kezdtem volna el. De szerintem egyszer elolvasom a többit is, mert nagyon tetszik. :)

2009. máj. 23. 18:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, tudom, hogy nem ide tartozik, de ez milyen könyvsorozat, és ki az író? Mostanság rákattantam a vámpíros könyvekre..:D
2009. jún. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Anne Rice: Vámpírkrónikák


[link]

2009. jún. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
köszi szépen! :)
2009. jún. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!