Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen szerintetek egy jó...

Dexy kérdése:

Milyen szerintetek egy jó könyv? (elkezdtem írni)

Figyelt kérdés
A téma a szerelem és a csalódás, a fájdalom amit érzek. 19/L
2011. nov. 18. 16:21
 1/2 anonim válasza:
Hát, mivel olyan témáról írsz, amiről már írtak előtted sok ezren, nagyon nehéz lesz olyat alkotni, ami nem tűnik ismétlésnek és nem uncsi vagy elcsépelt. Bocsánat a durva véleményért, de Te kérdezted:) Én kifejezetten nem szeretem a szerelmes sztorikat, mert ugyanarról szól mind, DE!, ha a fájdalom, a csalódás és a kifordulás/befordulás pszichológiáját ragadnád meg, de úgy, hogy az olvasónak is fájjon, az jó lenne. Jó könyv az (ilyen témában), ami frusztrálja az olvasót és hiába teszed le, rágja a lelkedet még utána is. Igaz, ez célcsoport függő. Ha Twilight-Daniel Steele típusú közönséget szeretnél, akkor felejtsd el, amit írtam, akkor jöhet az uncsi, lerágott csont, mert ők ezt veszik meg.
2011. nov. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, nehéz lesz jót írni. De csakis az én érzelmeimet, gondolataimat foglalom bele, sajátosan, történetekkel, elvonásokkal, még nem tusom mi lesz belőle, és a végét sem tudom, mert épp most alakul. Naplószerű ez a dolog, mégsem csak a mindennapokról szól.
2011. nov. 18. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!