Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Honnan tudnám beszerezni Kiss...

Honnan tudnám beszerezni Kiss József László: Parancsolsz egy kézigránátot? C. könyvét?

Figyelt kérdés

Segítsen valaki légyszi! Karácsonyi ajándéknak szánom, de már fél éve hiába keresem, sehol semmi.

Nem baj, ha használt, csak már találnék egy példányt!

Ha valaki letölthető, kinyomtatható változatban tud valahol, az is nagyon érdekelne.

Köszönöm, ha segítetek!


2011. nov. 19. 20:58
 1/7 anonim válasza:

[link]


Ezt az oldalt találtam, ahol egyáltalán létezik ez a könyv, bár azt írják, hogy jelenleg nincs a raktáron. Bal oldalt tudsz előjegyezni, esetleg e-mail-t is írhatsz.

2011. nov. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sajnos ezen már túl vagyok. Fél éve előjegyeztettem több ilyen antikvár oldalon, de sehol semmi. :(

Azért köszönöm szépen!

2011. nov. 21. 14:40
 3/7 anonim válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. febr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 vsztike válasza:

Pár napja láttam a bookline-on, hogy árulnak egy antikvár példányt 25.000 Ft-ért! Eszméletlen!

Valamint a vaterán is van fent pillanatnyilag 3 eredeti példány. Nem olcsón.

Bezzeg ,amikor én kerestem sehol nem volt elérhető, de sikerült hozzájutnom egy digitalizált változathoz. Azt el tudom küldeni, ha érdekel.

2012. márc. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
vsztike, kérlek, nekem is el tudnád küldeni? Imádtam ezt a könyvet, de kölcsönadtam, és sajnos nem kaptam vissza... :( Ezer hálám ha igen, elküldöm priviben a címemet. Köszön előre is!
2012. júl. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nagyon-nagyon ritkán lehet ráakadni egy-egy antikváriumban, de akkor is nagyon drágán. Én tavaly nyáron vettem meg a páromnak születésnapjára, akkor 10.000 Ft-ért. Ha még netán mindig nem sikerült megvenned, akkor most láttam rá lehetőséget, mert a bookline oldalán láttam antikvár példányt:

[link]


üdv, P.

2012. szept. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2013. jan. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!