Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olyan könyvet szeretnék venni...

Marha Répa kérdése:

Olyan könyvet szeretnék venni ami speciálisan a damilos gyöngyfűzéssel foglalkozik. Hallott valaki ilyenről?

Figyelt kérdés
Elsősorban a gyöngyállatkákkal foglalkozó érdekelne. Ilyet szeretnék venni a barátnőmnek szülinapjára.
2011. nov. 21. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyöngy-világ könyvsorozat állatos részei (vannak Állatok, meg Erdei állatok címmel), illetve tudok egy Göngyvarázs könyvsorozatról is, de abból nekem csak ékszeres kötetem van, nem tudom, lehet-e még kapni. Létezik egy hobby-sorozat (talán Kreatív ötlettár címen), abból is van gyöngyállatkás. Ha rákeresel a Kreatív Hobby boltok honlapjára, azt hiszem, a termékek listájánál van könyvek is, és ott találhatsz még ötleteket.

Ha van rá lehetőséged, mert Pesten laksz, akkor a Gyöngy-Ház gyöngyösboltban tudom, hogy mindig van kint pár könyv, és ott sokszor látok gyöngyállatkásat is, nézz be egyszer. Ha erre nincs lehetőséged, talán a Bookline segíthet a tematikus keresőjével.


(Sajnos én évek óta a netből élek, rég vettem gyöngyös könyvet.)

2011. nov. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged. :)
2011. nov. 24. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!