Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Keresem azoknak a 90-es évek...

Keresem azoknak a 90-es évek színezőinek a nevét és isbn számait, kiadóját stb amik a magyar történelmet dolgozták fel, pl a csodaszarvas; A nándorfehérvári diadal és egyebek valaki ismeri ezeket?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 20:55
 1/1 anonim válasza:

:)

Én a '90-es években már lediplomáztam.

Ha valaki összefirkálta a könyvedet, az nem én voltam.

------

De a viccet félretéve. Igen a '90-es évek igen színesek voltak. De van akinek nem tetszett. Sok minden történt akkor, engem pl. kicsuktak a katólikus egyházból. (papirom van róla) A '90-es évek -- pl. -- sokkal színesebb lehetett volna, ha akkor mágján elégetnek.

Apropó mágja-halál, ha cserélhettem volna bárkivel, akit az ISIS napjainkban megégetett, sokkal "színesebb" lehetett volna.

------

A kérdésedre visszatérve, a Csodaszarvas-nak nem ismerek egyetlen művét sem. Lehet talán, hogy az írásai titkosak? Vagy lehet, hogy nem emberi nyelben íródtak? Vagy urambocsá' lehet, hogy akkor még nem volt ISBN. És most jut eszembe, a Tihanyi-Alapítólevelen, nem láttam az ISBNszámot.

------

A kérdésedre visszatérve, igen, ugyan nem láttam a nándorfehérvári diadalt, de hallottam ezt a kifejezést. Viszont az a véleményem, hogy az a "diadal" relatív. Mondanám a temetetlen halottaknak százainak, ezreinek talán nem volt anyyira "diadal", sőt azok családjainak sem.

2016. júl. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!