Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki jótevő segítene nekem...

Valaki jótevő segítene nekem ebay-el kapcsolatban?

Figyelt kérdés
nem igazán értek a számlanyitáshoz,se a regisztrációhoz. kérésem az lenne,hogy bevállalná valaki hogy megveszi nekem a kiszemelt termékeket (persze fizetés előtt én mindenféle költséggel utalok a magyar bankszámlára,és utána kéne a segítőmnek)? nagyon nagy segítség lenne,főleg mivel az angol tudásom nincs a dolgok magaslatán..
2011. nov. 26. 20:14
 1/2 Ivan Iljics ***** válasza:

Csak hogy tisztázzuk: Mit szeretnél venni? Van egy csomó olyan dolog ami Magyarországon is kapható nem csak az eBay-en.


Mivel "könyvek" topikba írtad, javasolom hogy menj inkább a bookline oldalára és ott rendelj.

2011. dec. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen könyveket szeretnék. csak, hogy német ill. spanyol nyelven amiket itt Mo.-n szinte lehetetlen rendeléssel is beszerezni (arról nem is beszélve hogy milyen áron..)
2011. dec. 8. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!