Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvasta valaki Steiner Kristóf...

Olvasta valaki Steiner Kristóf új könyvét a Lélekbonbont? Hogy tetszett?

Figyelt kérdés
Nagyon szemezgetek vele, igazán szeretek magyar emberkék által írt könyveket olvasni, hiszen akkor tényleg az író gondolatait szívom magamba. A leírtak alapján nagyon tetszik a könyv, szerintetek érdemes megvenni? Nektek hogy tetszett vagy esetleg szeretnétek megvennI?

2011. nov. 26. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
dehát az egy buzі!
2011. nov. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Én olvastam belőle, és egész jó kis történetek, bár sokkal nem értek egyet, mert távol áll a hitemtől a buddhizmus. Az meg hogy meleg, nagy dolog, inkább legyen meleg és normális, mint hetero és egy őrült.
2011. nov. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%
persze, szerintem is, csak hülyültem :D
2011. nov. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Persze, az én világnézetemtől is messze áll a budhizmus, de szeretem az ilyen jellegű történeteket és a leírás alapján nagyon tetszett.

Az meg hogy meleg, nem téma. Nem tehet róla, ő ilyennek született és neki ez a normális és a megszokott. Nem értem az embereket, hogy miért kell ujjal mutogatni arra, aki más?!

2011. nov. 27. 10:18
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én ajándékba kaptam....majd minden nap elolvasok egy rövid történetet belőle és nagyon szeretem jobb kedvem lesz tőle és olyan igazságokat ír le amit néha az emberek elfelejtenek és szerintem kristóf egy nagyon jó ember és ha valaki az alapján ítéli meg hogy melyik nemhez vonzódik az nem jó ember és neki nem való ez a könyv "lélekbonbon" :D
2012. máj. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
"Olyanok voltunk,mint a francia drazsé csokoládé nélkül:hiába a színes máz ,ha nincs a közepében semmi..."
2012. máj. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%

Én is ajándékba kaptam a könyvet, gyorsan elolvastam, vannak benne érdekes gondolatok. viszont arra a részre kevésbe voltam kíváncsi, hogy 3 homokos pasi miket csinál együtt az ágyban....mármint annyira nem részletezték, de magára a tényre nem nagyon vagyok kíváncsi....ha egy pasi és egy nő szexuális életéről írnak, az ok, de abba nem akarok belegondolni, hogy két-három pasi mit csinál egymással. mit hova dugnak....lehet csak én vagyok prűd, de nekem ez akkor is fura....

Magamnak amúgy nem vettem volna meg a könyvet, főleg, mert van olyan fejezet, ami ennyiből áll:

Költői kérdés

Miért?

2012. szept. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!