Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephenie Meyer be fogja...

Stephenie Meyer be fogja fejezni a Midnight Sun-t? Ki fogják adni könyvben?

Figyelt kérdés

Megijedtem, mert régebben feltörték a gépét és feltették internetre amit eddig megírt és olvastam valahol, hogy szünetelteti az írását. Szerintetek meg fogja írni? Ha igen kiadják könyvben?

olvastam válaszokat de nagyon megolszlanak..

tudom hogy nem lehet tudni, de várom a véleményeket :)



2011. nov. 27. 16:11
 1/1 Virage ***** válasza:

Szia! Nekem van egy olyan érzésem, hogy nem.

„Ha most, a jelenlegi lelkiállapotomban megpróbálnám megírni a Midninght Sunt, valószínűleg James nyerne és az összes Cullen meghalna, ami nem illeszkedne túlságosan az eredeti történethez. Egyébként is, túlságosan elszomorít ez a helyzet ahhoz, hogy tovább tudjak dolgozni a regényen, így határozatlan időre félretettem.”

Ezt nyilatkozta, és feltette az oldalára a piszkozatot, hogy rajongói legálisan is letölthessék...

2012. jan. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!