Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Lesz a buroknak 2. része?

Lesz a buroknak 2. része?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam, hogy lehet h leasz a Lélek címmel, de nem tudom! Nagyon örülnék neki! Imádom! Ha lesz, akkor mikorra várható?
2011. nov. 27. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:

én még nem hallottam róla, hogy lesz második része, de nagyon jó lenne :)

ha esetleg megtudsz valami biztosabb infót, akkor megteszed légyszi, hogy írsz? :))

2011. nov. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1.The Host - A burok

2.The Soul - A lélek: [link]

3.The Seeker - A kereső: ez még bizonytalan

"In May 2008, Meyer's adult sci-fi novel, The Host, was released by the adult division of Little, Brown and Company; it follows the story of Melanie Stryder and Wanderer, a young woman and an invading alien "soul," who are forced to work as one. The Host debuted at #1 on the New York Times Best Seller list,[80] and remained on the list for 26 weeks.[81] In March 2008, Meyer said she was "almost done" writing a possible sequel to The Host, entitled The Soul.[82] If she were to continue the series, the third book would be called The Seeker." ~ Wikipedia

2011. dec. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!