Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok mágikus, fantasy...

Ajánlanátok mágikus, fantasy és érdekes könyveket? Vagy Japán könyveket?

Figyelt kérdés

Az 1-nél nem gyerekmesére gondoltam, hanem inkább ilyen kitalált történetek mágikus erő, boszorkány stb.

A 2-nál pedig Japánról szóló, vagy olyan könyveket amiket japánok írtak.

Ha lehet akkor magyar nyelven megjelent, vagy megvehető könyvre gondolok


2011. nov. 29. 10:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A Nicholas Flamel sorozat Michael Scott-tól, Darren Shan vámpíros vagy démonos könyvei (a démonosak durvábbak).


Japán könyvet... Hát Murakami könyvei vannak, amiből sok megjelent magyarul. Nem rajongok érte, egy könyve van, amit imádok (after dark), de az nem jelent meg magyarul. Meg pont most olvastam egy másik japán könyvet, Tsutsuitól a Paprikát, szintén csak angolul van, de zseniális.

2011. nov. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. nov. 29. 17:10
 3/13 anonim ***** válasza:
jeaniene frost Cat és Bones vámpítvadász sorozata egyszerűen isteni!!!!:D Aztán J.R.Ward Fekete Tőr Testvériség, Bukott angyalok, Nalini Singh angyali vadász sorozat, Becca Fitzpatrick Hush Hush, Crescendo, Silence, Kresley Cole Halhatatlanok éjfél után sorozat...most így hirtelen ennyi.
2011. nov. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem tudom pontosan mire gondolsz, de esetleg: Narnia, Gyűrűk ura?
2011. dec. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és utolsó válaszoló, nem lenne olyan rossz, de valamiért teljesen elmegy a kedvem azoktól a könyvektől amik már megvannak filmen, és 5000x láttam, amúgy nem lenne rossz, csak hát... de köszi :)
2011. dec. 1. 21:32
 6/13 nyirisara válasza:

Kerstin Gier - Rubinvörös

Lauren Kate - Fallen

Oliver Lauren - Mielőtt elmegyek


Ilyen és ehhez hasonló könyvek vannak ezen az odalon: [link]

Én nagyon szeretem, csak ajánlani tudom mindenkinek :)

2011. dec. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Syahon válasza:

R. A. Salvatore összes és a Forgotten Realms teljes sorozatai.


Ez ugyan nem japán. De fantasy. ÉS a sötételfek jobbak, mint a ninják :)

2011. dec. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Olvass mangát.

Mangafan.hu

2011. dec. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) tetszenek :p és amúgy utolsó válaszoló olvasok, nem is keveset xp
2011. dec. 3. 14:13
 10/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok : ha olvasol mangát, gondolom az animékkel is tisztában vagy. Plusz információ : a Paprikából van anime film is. XP
2011. dec. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!