Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Iszonyú jó könyvem készül!...

Iszonyú jó könyvem készül! Végig röhögöd magad rajta és szörnyülködsz is. Sokan elolvasnák?

Figyelt kérdés

Elsösorban csajoknak ajánlom, de pasikat is biztos érdekelne a téma.

A kérdésem, hogy szerintetek arathatok-e nagy sikert vele ma Magyarországon?

Tényleg lebilincselö, aktuális olvasmány. Annyi uncsi könyv van...


2011. nov. 29. 16:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Így látatlanban szerintem senki nem tudja megmondani, hogy mennyire jó vagy nem jó...
2011. nov. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mivel még nincs kész, nem akarom kiirni miröl szól, semmit se róla. Csak úgy kiváncsiság, ha többen biztatnak, hogy nagyon jó a téma, még senki nem irta meg, lehet-e a könyv nagy durranás :)? Én már csak ha rá gondolok jókedvem lesz :), én biztos megvenném, ha látnék ilyen stilusú könyvet. Mivel én én vagyok, ezért tettem fel a kérdést...:), hogy másik is igy látják-e.
2011. nov. 29. 16:49
 3/18 anonim ***** válasza:

Hátö... a jó könyvek érdekelnek, igen, de azt írtad, semmit nem akarsz írni róla, mégis azt kérdezed, hogy nekünk bejönnek-e az ilyen stílusú könyvek. Ha nem tudom se a témát, a hangulatot, nehéz biztatni, hogy sikert aratsz vele.

(Amúgy megjegyzem, mindig elolvasom a történet tartalmát, mielőtt megveszem, szerintem senki nem vesz látatlanban könyvet, csak a borító alapján. Ha nem adsz nekünk semmilyen támpontot, mi sem tudunk adni neked. =D)

2011. nov. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

azért nem adok, nehogy valaki levadássza a sztorit :). bár olyan jo nem lenne, mint az enyém, viszont lehet elcsépelné a témát és mire kiadom a könyvem, hiába lenne a jó tartalom, nem akarnák megvenni, félve az elözö rossz mütöl :)


iagzából az érdekelt csak, hogy Magyarországon, ismeretlen iróként, elsö könyvemmel ha tényleg nagyon izgi, érdekes és humoros a téma, érhetek-e el átütö sikereket :)? én legainkább az anyagiakra gondolok... sokat akarok vele keresni, amúgy felesleges megirnom, ingyen nem szórakoztatók senkit. lehet bunkón hangzik, de igy van. kizárólag a pénz miatt irnám meg ezt a hatalmas sztorit :), nem pedig az irói sikerekért vagy elismerésért. az nekem nem kell. nem érdekel, nem akarok se celeg, se agyonajnározott iró lenni, csak sok pénzt akarok egy remek sztorival. ennyi.

2011. nov. 29. 18:14
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor felesleges az egész. Egyetlen könyvvel iparosként, tehát nem valódi íróként nem fogsz meggazdagodni. Az olyanok tudnak megélni egyáltalán írásból akik futószalagon szállítják őket.


A történet pedig mindig elcsépelt. Teljes bizonyossággal kijelentem hogy ilyen "Iszonyú jó könyvem készül! Végig röhögöd magad rajta és szörnyülködsz is" illetve "Elsősorban csajoknak ajánlom, de pasikat is biztos érdekelne a téma" nem lesz új. Valaki valahol már megírta. Az igazán jó könyvek egy elcsépelt témát tudnak teljesen más színben, vagy elképesztően jól megírni.


Mindezt szigorúan úgy állja meg a helyét hogy semmit nem tudok a könyvről.

2011. nov. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

nem meggazdagodni, csak minimum pár milliót keresni vele. tisztán, leadózva. lehet irtak már a témáról, de ilyen stilusban még biztosan nem. ezért vagyok biztos abban, hogy a könyv szuper lesz. viszont az tart kicsit vissza, hogy ismeretlen iróként van-e esélyem. viszont minden sikeres iró elsö alkotásakor ismeretlen volt...

én hiszek benne, ha valami egyedi, jó, és tetszik az embereknek, az eladható. szóval nem adom fel. annyira hiszek magamban, hogy megirom, magán úton kiadatom, mégcsak esélyt sem adva arra, hogy egy könyvkiadó megvegye valami gagyi összegért, amiért inkább fel se kelek...

nem kimondottan iró akarok lenni, hanem sikeres bármiben, amit épp csinálok. és most van egy sztorim, amit sikersztorinak érzek, kellemes kikapcsolódásnak olvasása közben. ennyi. ja, és ha esetleg nem sikerülne, akkor majd a barátaimmal röhögünk az egészen, és öregkoromban mosolyogni fogok rajta, hogy valaha kiadtam egy könyvet. ez van :). én amúgy hiszek magamban.

2011. nov. 29. 19:44
 7/18 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Valahogy sejtettem, hogy ezért nem akarod a tartalmat kikotyogni =)


Szerintem vágj bele! Ha ennyire magabiztos vagy, az okkal lehet (vagy csak hülye vagy =D). Szerintem minden itt kezdődik, hogy hinni tudsz magadban =) Ez nagyon szép, irigyellek érte, nekem is ilyen céltudatosnak kéne lennem =)

Ám nem hiszem, hogy első könyvvel tudnál keresni pár milliót, viszont ha elég sikeres lesz, a következő köteteidet könnyű lesz eladnod, még ha tucatkönyv is. A magánkiadás szép és jó dolog, viszont úgy tudom, hogy a reklámot is neked kell intézned, ami azért nem kicsit dob a népszerűségeden. Ebben szerintem egy kiadót nem lehet überelni.


Na, de azért sok sikert kívánok =)

2011. nov. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Igen, lehet hülye is vagyok :), mert engem és ismeröseimet nagyon szórakoztat a téma, és a stilus is. lehet mást nem is érdekelne, bár a hasonló hülyéket lehet :). meg a nemhülyéket is, hogy milyen jó ilyen stilusban olvasni valamiröl, ami aktuális téma...

annyi unalmas téma könyv van, ezzel is biztattak ismeröseim a megirásával.

és igen, a reklám részét is én csinálnám :). lehet szájról szájra terjedne. csak az nyomaszt kicsit, hogy az embereket érdekelné-e. mert amennyi unalmas könyv van, annyi unalmas ember is, aki nem vevö a jófejségre :).

mindegy, legfeljebb megirtam a barátaimnak :). és akkor leteszek az irásról.

szóval nem vagyok ennyire céltudatos :). van egy jó ötletem, de nem száz, hogy ez másokat is érdekelne...

2011. nov. 29. 20:53
 9/18 anonim ***** válasza:

Idehaza nem lehet milliókat keresni egy könyvvel... pár százezer jó esetben. A többi a média, a reklám hozza be. Ezt pedig elsőkönyvesként sütheted. Inkább annak kell örülni, ha kiadnak, és nem te fizetsz.

Gondolj bele, ez is olyan, mint minden művészet. Kiválóan festesz - és? Ismersz mai magyar festőket? Vagy remek hangod van, és írtál egy csodás darabot, de nincs Megasztár, meg tehetségkutatók - ismerne bárki is? A sikerhez rögös út vezet. Ha csak a pénz miatt írnál bármit is, felejtsd el. Kis ország, kis piac.

2011. nov. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Engem véglis érdekelne ( persze a témát nem tudom, szóval ha vámpíros, az nálam kilőve! ) M Ha megírnád a címét, azt megköszönném, mert ha kiadod ( ki tudid majd adatni ) akkor szívesen megveszem, de cím nélkül nem megyek semmire! És beláthatod, a cím nem árulja el az egész könyv tartalmát! :)
2011. dec. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!