Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Frei Tamás hol fog legközelebb...

Frei Tamás hol fog legközelebb dedikálni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen sehol nincs közzétéve egy lista, csak a tavalyi dedikálásról találtam egyet, meg olyan cikkek vannak, hogy Frei ITT volt meg OTT volt, de hogy hol LESZ arról semmi... :( pedig nagyon fontos lenne! Ha valaki tud valamit, csak hallomásból is, kérem írjon! Köszönöm
2011. dec. 6. 17:53
 1/3 anonim válasza:
Szerintem idén már nem lesz. Frei Tamás jelenleg Floridában van (a facebookos bejegyzései alapján), nem hiszem, hogy a közeljövőben visszajönne.
2011. dec. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

:((( Én meg lemaradtam a dec.5-ei dedikálásról a vizsgafelvétel miatt! Szerinted valahol el lehet érni? Vagy valami titkárnőjét? Akárkit, aki tudna nyilatkozni az ügyben?


Köszi a választ!

2011. dec. 9. 23:47
 3/3 anonim válasza:

Nem te vagy az egyetlen, én is lemaradtam az idei összes dedikálásról, pedig nagyon szerettem volna menni, de nem jött össze. :(


Az elérhetőségét nem tudom, talán a kiadóját (Ulpius-ház) lenne érdemes megkeresni, hátha ők tudnak segíteni.

2011. dec. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!