Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudományos könyv ajándékba....

Tudományos könyv ajándékba. Valaki olvasta már az alábbiakat, vagy tudna ajánlani hasonlót, amit már olvasott?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Apukámnak szeretnék egy könyvet venni karácsonyra, de mivel engem nem ez a téma érdekel, nem igazán tudok dönteni. Szóval: Tucatszámra vannak régi ufós könyvei, viszont jó ideje nincs sok ideje olvasni, ezért, hogy most pontosan miket olvasna, azt nem tudom, de minden este valamilyen tudományos, ufós/világűrös vagy 'világvégés" filmet néz. Nem szeretnék enciklopédiát venni neki, inkább valami regény-szerűt. Kinéztem 2 könyvet:

1. [link]

2. [link]

Ezek tűnnek a legközelebbinek az elképzelésemhez. Valaki olvasta már őket, vagy tudna ajánlani valami hasonlót, amit olvasott?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. dec. 7. 16:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha érdekli a világűr és tudományok könyvet szeretnél venni én inkább Stephen Hawking könyveit ajánlanám.


[link]


Illetve van egy nagyon dokumentum filmje is:


[link]

2011. dec. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!