Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Alkonyat függő olvasó?

Alkonyat függő olvasó?

Figyelt kérdés

most kaptam meg az elsö részt, és beleszerettem. nézegettem neten mennyibe kerülnek a többi részei de beletört a bicskám mert annyi féle van..:(

pl mi a különbség a sima boritos és a film boritos regény között? ezrekkel olcsobb a filmboritos, kb ugyanannyi oldal és a fordito is ugyanaz.miért drágább a másik? vagy ez miért olcsobb?

melyiket érdemes megvenni?

nekem az a boritos van meg amiben az almát fogja a kezében.

elöre is köszi!


2011. dec. 9. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen egyforma a két könyv belülről :) csak a boritó más, azt nem tudom miért olcsóbb a filmboritós. Azt vedd meg amelyik jobban tetszik :)
2011. dec. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi szépen:)))

hát nyilván az olcsobbat veszem:)

2011. dec. 9. 17:56
 3/6 anonim ***** válasza:
De van könyvtár is, ha nem bírja a pénztárcád. :)
2011. dec. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nekem saját példány kell:) ez nem olyan amit egyszer fogok elolvasni:)igazábol ha lenne keménykötéses akkor azt venném meg tökmindegy mennyibe kerül,de ha két egyforma könyv van más boritoval akkor az olcsobbat.keményben csak az elsö részt láttam.
2011. dec. 11. 10:04
 5/6 anonim ***** válasza:
van kemény borításos is és nem sokkal drágább!!! :) 5-600 forinttal azt hiszem
2011. dec. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem:)1000Ft-tal drágább az kettö könyvnél már 2000-rel több.most nem volt annyi keretem rá igy megvettem a papirkötésest de már arra is rájöttem igy személyesen látva hogy mi a különbség a filmboritos meg a sima között. a filmes azért olcsobb mert kisebb, tömörebben van irva8ugyanaz csak nincs akkora hézag a sorok között) és nagyon rossz a papirminöség. vékony és bármikor elszakadhat.ugyhogy azt inkább hanyagoltam:)
2011. dec. 19. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!