Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Magyarország legnagyobb...

Pink07 kérdése:

Magyarország legnagyobb könyve? Ez valóban megvalósul?

Figyelt kérdés

A minap egy blogot találtam, ahogyan blogoztam, és ezt néztem meg:

[link]


látam ott kommenteket, meg ő is írt már tartalmat, meg infót a könyvről.

ez megvalósul majd?


2011. dec. 9. 17:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Baromság. Minden bejegyzés arról szól, hogy ma 2 oldalt írt, tegnap annyit sem. Semmi konkrétum nincs, csak lényegtelen információk (pl. hogy hány fejezetes). Azzal a stílussal, ahogy ír, nagyon kétlem, hogy sikerülne megírnia a magyar irodalom legnagyobb művét. Önjelölt "őstehetség"...
2011. dec. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

hát, nme csak azt írta, van oldal, ahol kisebb tartalmat is leírt, a szereplőkről.

Meg, a blog arra is való,nem?


De engemt felcsigázott, főleg, ha ki is adják majd neki. Frapáns neve is van, angol lehet, nem?

2011. dec. 9. 18:05
 3/28 anonim ***** válasza:
Az, hogy kitalált magának egy művésznevet, az még nem jelenti, hogy író. Ha láthatnánk mondjuk részleteket az írásából, vagy korábbiakból, akkor lenne is értelme, de semmi. Hibákkal ír, a stílusa sem olyan, mint egy igazi írónak. Szerinted hány világhírű mestermű készült úgy, hogy az írója kijelentette, hogy ő jobb mindenkinél? Azt nem ő dönti el. Hülyeség... Csak az eszét játssza a srác.
2011. dec. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Én is csak azt látom, hogy húú már 230 oldal, húú már 1-el több. Nem tudom mi értelme ennek... és hát a tartalom fülön se túl sok van... a könyvről rovatban meg a fejezetek, bocsi, de szerintem senkit nem érdekelnek hogy hány oldalasak ha többet nem tudsz róla...
2011. dec. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:

szerintem pedig lesz belőle valami.

Az meg, hogy egóist? Ki nem az! Meg szerintem kell is az, mert magad alkotását, mindennek felé emeled.

2011. dec. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Na jó, de úgy, hogy nem is tud írni, életében maximum a befőttre írt címkét, tuti nem fogja megalkotni a magyar irodalom legnagyobb művét. Vagy nagyon buta, vagy nagy hazudozó. :D
2011. dec. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:

Há, istenem, honnan tudod, hogy hogyan ír? Honna lehet megálapítani, hogy milyen az írási tudása? A szókincse, nem itt derül ki, a bejegyzéseiben, hanem a tratalmasabb mondanivalójában, mint pl amit most írt. [link]


ez már tartalmas, szókincsel teli.


Szerintem senki nem ír minden mondatban, nagyon gazdagan.

2011. dec. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Őszintén, kit akarsz meggyőzni? Azok az összefoglalók semmiről nem szólnak, nem a földön jár az illető. Kijelenti, hogy ő az ország legnagyobb tehetsége, mikor életében nem írt még semmit. Mutasson legalább egy egypercest, amin létszik, hogy érti, amit beszél. Meg hogy ő a tvájlájtból tanult meg írni. XD Mifelén az ilyeneket kisegítőbe hordják. XD
2011. dec. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
0%
Nagy baromságot szólt az előttem lévő, előbb olvasd el, mielőtt beszélsz róla, azt írja, hogy megtetszet neki az Alkonyat írási módja, azaz az egyszemélyes írás, mint mesélő.
2011. dec. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
Igen olvas, mielőtt lenézel mást.
2011. dec. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!