Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Lesz belőle film?

Lesz belőle film?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a Kerstin Gier rubinvörös c. filmjét, pát helyen olvastam, h lesz belőle film. Ez igaz? És ha igen tudnátok nekem információt mondani ezzel kapcsolatban?( fan made trailer-ek nem érdekelnek)
2011. dec. 13. 19:21
 1/7 anonim válasza:

Szia.

Igen lesz belőle film. Én se tudok sok mindent róla. Ha minden igaz 2012 májusában fog megjelenni. Ez persze nem a magyar dátum. A két főszereplő már meg van. Én ezen az oldalon találtam meg őket. Ha tudsz németül, akkor biztos hasznos lesz. Azt azért megjegyezném, hogy az oldalra feltett kép a két főszereplőről, szerintem ritka béna. Szóval ha valami jobb képet szeretnél róluk látni keress rá a nevükre.

[link]

2011. dec. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

[link]

Ez az oldal is közöl híreket a filmről. :D Szerintem ez is nagyon jó.

2011. dec. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jajj nagyon szépen köszönööm! :D Sokat segítettél:D
2011. dec. 16. 21:55
 4/7 anonim válasza:
Valaki tudja a két főszereplő nevét,mert én onann nem tudtam kivenni :/
2012. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Maria Ehrich és Jannis Niewöhner. Ez Gwen és Gideon. De már meg van pl: Charlotte is. (Laura Berlin) és Gwen legjobb barátnője, meg az a szellem fiú is aki a suliban kísért. (aki nem hiszi el, hogy halott)
2012. febr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ezek a szereplők sztem elég bénák :/ (már bocs)
2012. máj. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja szerintem is!elég tré a szereposztás. és mellesleg charlotte vöröshajú
2012. máj. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!