Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hp rajongók a segítségetket...

Hp rajongók a segítségetket kérném, tényleg van folytatás?

Figyelt kérdés
úgy halottam, bár lehet hogy csak sületlenség(nem tudom, ezért is kérdem meg =) ), hogy Harry fiáról is megjelent egy könyv. Állítólag 3 kötetes. Nem tudjátok véletlenül a címét? vagy egyáltalán igaz ez? előre is köszönöm =)

2011. dec. 17. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Amennyire én tudom, J.K. Rowling nem akarta folytatni a történetet, de azt el tudom képzelni, hogy valaki írt egy alternatív változatot.


Én személy szerint nem bánnám!

2011. dec. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én sem bánnám, de az írónő lezárta a történetet, ezért valószínűleg sajna nem lesz folytatás.

Biztosan rengeteg rajongó próbálta folytatni a történetet, elképzelhető, hogy ebből néhányat kiadtak könyvben is?

2011. dec. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]



böngésztem egy kicsit, és erre akadtam (a google 14-ik oldalán -.-) de nem említi a könyv cémét, vagy én vagyok a vak =D

2011. dec. 17. 16:47
 4/8 anonim ***** válasza:

Ennek azt hiszem semmi köze a Harry Potterhez.

A Potter és a James gyakori nevek, tehát valaki ezt a címet adta a saját könyvének (aki nem Rowling volt). Legalábbis nekem így jött le...

2011. dec. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A belinkelt oldalról letöltöttem egy közel 500 oldalas könyvet.

Kíváncsi vagyok, de most még mást olvasok, úgyhogy először azt kell befejeznem! :D


Letöltési link: [link]

2011. dec. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de jóóó =) köszönöm szépen =)
2011. dec. 17. 17:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Fanfiction rengeteg született, csak itt: fanfiction.net is ezrével találni.

Megjelent könyvről, főleg Rowling által írtról nem tudok.

2011. dec. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Rowling által írt folytatásról én sem tudok, viszont a Merengőn találhatsz rajongók által írt folytatásokat/kiegészítéseket az eredeti könyvekhez. Először kicsit rémisztő keresgélni (én is így kezdtem), de ha rászánod az időt, akkor egyszerűen fantasztikus írásokat találhatsz.

Van egy trilógia, ami szuper, ugyanúgy Harry, Ron és Hermione a főszereplője, az eredeti történet könyvhű folytatása.

[link]

2011. dec. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!