Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a kedvenc Agatha Christie...

Mi a kedvenc Agatha Christie könyved?

Figyelt kérdés

2011. dec. 19. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
őő én nem vagyok rajongó. KÖtelező olvasmány a Gyilkosség Mezopotámiában, de én véletlenül az Orient Expresszt vettem ki a könyvtárból. Az volt az első, az nagyon tetszett. Most olvasom a mezopotámiásat. Hát, elmegy. Az a baj, hogy az felépítés, a stílus nagyon-nagyon hasonlít az előzőhöz. A rejtvény jó, de...
2011. dec. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
a Tíz kicsi néger-t már rég elszeretném olvasni! Ez állítólag az egyik legjobb könyve.:) De az Orient is jó meg a Bal hüvelykem bizsereg című műve is.;)
2011. dec. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

10 kicsi néger

Öt kismalac

2011. dec. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi amit írtatok mind jó kedvencem a 10 kicsi néger, aminek egyetlen baja (magánprobléma) először filmben néztem meg és csak utána olvastam, és a film nem volt olyan jó.
2011. dec. 20. 18:01
 5/12 anonim ***** válasza:

Húú nagyon sokat olvastam :D

Halál a Níluson a kedvencem. Aztán még nagyon tetszett a Miért nem szóltak Evansnak?, Gyilkolni könnyű, Temetni veszélyes.

A vád tanúja és más történetek és a Hercules munkái novelláskötetek szintén nagyon jók.

2011. dec. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Húha én nagy rajongó vagyok. :D Nagyon sok könyvét olvastam és még nagyon sok van hátra :D

Amik úgy tényleg megmaradtak nekem:

Tíz kicsi néger, Hétvégi gyilkosság, Öt kismalac, Váratlan vendég, A titokzatos Kék vonat :D Eddig ezek a kedvenceim, de most olvastam a Zátonyok között-öt az is nagyon jó

2011. dec. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Még főiskolás koromban nyaltam végig az egész készletet :)

Azóta is nagy kedvenc a Hát számlap rejtélye és a Gyilkosság Mezopotámiában, de tetszett a Gyilkosság a Paplakban is.

Igazából mind tetszett, és általánosságban jobban kedvelem Poirot-ot, mint Miss Marple-t.

2011. dec. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem a gyilkosság mezopotámiában nagyon tetszett..de ha rémisztőt akarsz olvasni akkor a 10 kicsi négert ajánlom
2012. jan. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
10 kicsi néger, Gyöngyöző cián, Ferde ház, Függöny
2012. jan. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nekem az Ackroyd-gyilkosság a kedvencem,de még a Tragédia három felvonásban is elég jó!
2012. jan. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!