Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi volt a szent johanna gimi...

Mi volt a szent johanna gimi 5. kötetének a vége? További információ lent

Figyelt kérdés
addig jutottam hogy jan14 péntek vége
2011. dec. 31. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
A kötetnek a vége az volt hogy összejönnek :)
2012. jan. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De volt végül valami csavar mert én csak a 228. oldalig jutottam mert ez hát ez a könyv 400 valamennyi oldalból áll.
2012. jan. 1. 10:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem pdf-be olvastad?? és innen: [link] töltötted le? és véletlen nem Lillának hívnak??XDDD


Kiolvastad a könyvet...csakhát ahogy nézem figyelmetlen vtál...:/mert a könyv végén Reni kiértékeli a félévet...meg január tizenvalahanyadikán van vége a félévnek,általába..másolnám, csak nem engedi a pdf fájl...:/ na mindegy..az a lényeg h kiolvastad...Várj február 28.-ig,ahogy én teszem:DDD

2012. jan. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
innen hogy lehet letölteni?
2012. jún. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Velcsi válasza:
Először èn is ezen ràgódtam. Aztán rájöttem, hogy tényleg ott van vége. Pedig én is kerestem a 400 valamennyi oldalasat. Visszanéztem és mindig 16. péntek: ez volt az 1. kötetben, aztán 15. péntek : 3. kötet, és most az 5. kötetben 14. péntek. :))
2012. júl. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Reni és Cortez összejönnek!

Cortez elutazik Amerikába, ezért szilveszterkor C. nélkül ünnepelnek. Gomba meg akarja csókolni Renit és bunyó lesz! :)

2012. okt. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!