Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Alkonyt rajongók! Ki tudná...

Alkonyt rajongók! Ki tudná megmondani hogy mi lesz Jacob és Renesmee között? Barátság vagy szerelem? Aki olvasta a könyvet meg tudná mondani?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam a könyvet, de egy barátnőm azt mesélte nekem, hogy szerelem, meg hát ha láttad a 4. film első részét, akkor gondolhatnád, hha Jacob bevésődött, akkor valószínű h szerelem..
2012. jan. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 k.lau13 ***** válasza:
95%
hááthh én olvastam a könyvet... olyan "igazi" szerelem nem lesz, mert a könyv befejeződik, mielőtt Renesmee olyan idős lenne, hogy szerelmes legyen,(ha jól rémlik, nagyjából 5 éves korban van) de Jacob bevésődik, és mindig a kislánnyal van, Renesmee pedig nagyon szereti őt, de tulajdonképpen olyan barátság-szerűség, viszont nyilván elég egyértelműen utalt arra az író, hogy később együtt lesznek... De maga a történet nem erről szól.... Bár Renesmee szellemi szintje rendesen meghaladja a fizikailag 5 évest, meg ráadásul akkor még csak pár hónapos, és nagyon gyorsan fejlődik, de még akkor sem szerelmes, csak Jacob vésődött be, aztán, mint már mondtam, később nyilván együtt lesznek...
2012. jan. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen,együtt lesznek,amikor majd Nessie felnő...:)...én olvastam egy interjút Stephenie Meyer-rel,amiben azt mondta,h tervezi a folytatást...egy másik oldalon valami olyat találtam,h amikor Nessie már nagy lesz és suliba fog járni,töri órán épp indián legendákat vesznek és hát persze ott lesz a bevésődés...(ekkor már Nessie is szerelmes Jacob-ba)...aztán lesz egy tábortűz La Push-ban és ott Nessie megkérdi a többieket (a farkasokat),h nem hallottak- e olyanról,h bevésődés....ekkor persze mindenki tagad,de pár nap múlva Jake elmondja neki,h mi is ez a dolog és,h szerelmes belé...és innentől fogva együtt lesznek...:))) én így tudom a folytatást...:))...remélem segítettem...
2012. jan. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm Regiegirl!

nem tudnád linkelni az oldalt, ahol olvastad?

és az interjú mikor készült?

2012. jan. 3. 20:27
 5/6 anonim válasza:
100%
Szerelem !!!
2012. jan. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Gyerekük is lesz
2013. jún. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!