Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvasott innen valaki Torey...

Olvasott innen valaki Torey Hayden-től valamilyen könyvet? Szellemlány? Egy gyermek?

Figyelt kérdés

Én konkrétan a Szellemlány c. könyvére gondolok. Egy gyermekpszichológus, a könyv a gyermekbántalmazásról szól. Eléggé durva, de elolvastam és bejött. 2 nap alatt elolvastam, nagyon érdekes volt. És ijesztő, elrettentő szinte már horrorisztikus. Szerintetek nekiálljak még egy könyvnek tőle? Nem arra vagyok kíváncsi, hogy félni fogok e, hanem hogy az is ilyen hatást kelt majd bennem. Olvasta már valaki az Egy gyermek c. könyvét?

16/L


2012. jan. 6. 03:17
 1/3 anonim ***** válasza:
én is olvastam a szellemlányt. a második részét is. szerintem nyugodtan elolvashatsz más könyvet is tőle.
2012. jan. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon jó könyv volt . Én fiatalabb vagyok sokkal.

Mindegyik szellemlány részt elolvastam.

12/L

2012. jan. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem nagyon jó az Egy gyermek is. Folyamatosan nézem, hátha lefordítják a többi könyvét is, de lehet megpróbálkozom vele angolul.

Az előttem szólók nem keverték véletlenül össze Tonya Hurley:Szellemlány könyvével, mert annak van 2 része?!

2012. máj. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!