Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen témájú, cselekményű...

Milyen témájú, cselekményű könyvet szeretsz olvasni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 03:07
 1/4 anonim ***** válasza:

csupa olyat, aminek nem tudom kiszámítani a végét.

A krimi kategóriában már túl jó vagyok ebben (itt főleg az Agatha Christie és Lőrincz L. László könyvekre gondolok), úgyhogy pár éve áttértem a fantasy-kaland-gyerekkönyvekre pl. Az Úr Sötét Anyagai trilógia, Darren Shan.

Mostanában főleg enciklopédiákat olvasok. bárhol kinyitom, találok olyan infót, amit eddig nem tudtam :)

2012. jan. 7. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sherlock Holmes minden mennyiségben :D
2012. jan. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elsőnek : Darren Shan tényleg nagyon jó. :D A Démon sorozat végén kiakadtam kissé.


Hmm... minden olyat szeretek, amiben van fantázia, nem megszokott kis lapos történet. Az sem baj, ha kicsit olyan mese-szerű. Most olvasom Diana Wynne Jones-tól a Howl's moving castle-t (magyarul szerintem nem jelent meg), olyan, mint egy okos, szellemes tündérmese. Esetleg science fiction, valami érdekes alaphelyzettel. Akit még nagyon imádok, az Stephen Fry. Kicsit furcsák a történetei, de hihetetlen a stílusa, én könnyesre nevetem magam rajtuk. A Sherlock Holmes könyvek is nagyon jók, tényleg. :D


Amit nagyon nem szeretek, azok a tipikus igaz történetek. Az általában valami történelmi-háborús, sírós dráma. Ha ilyen történeteket szeretnék hallani, akkor híradó vagy dokumentumfilm. Ha könyv, akkor az legyen olyan, ami elvisz máshova, kalandos.

2012. jan. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D
2012. jan. 8. 01:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!