Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit olvassak? Mit ajánlotok?...

Hejj kérdése:

Mit olvassak? Mit ajánlotok? (lent)

Figyelt kérdés
most olvastam ki Orwelltől a '84-et, és valami hasonló súlyú, komoly, elgondolkodtató olvasmányra vagyok kíváncsi. szeretem Dan Brownt, meg Aghatat,de már elég volt az iylen 'könnyű' regényekből. valami tipp?
2012. jan. 9. 00:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Zendülés a Caine hadihajón/Herman Wouk

Légy hű magadhoz/Eric Knight

Száz év magány/Gabriel Garcia Marquez

Bármelyik Alberto Moravia könyv, de különösen az Unalom, a Megvetés, a Római lány, Egy asszony meg a lánya, A figyelem, A megalkuvó - aha, mindjárt felsorolom az összes könyvét - nagyon szeretem.

És, ha tetszett Orwll 1984-e, akkor lehet, hogy tetszeni fog Aldous Huxley: Szép új világ c. könyve is.

Remélem, segítettem, nekem ezek a főbb, kedvenc könyveim.

És szeretem még William Sommerset Maugham összes könyvét, különösen a novelláit.

Remélem, segítettem :)

2012. jan. 9. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
J.R. dos Santos könyveit ajánlom. Hasonlóképpen tudja a történet szálait bonyolítani, mint Dan Brown, de sokkal fajsúlyosabb témákat boncolgat. Ja, a könyvei címei: Az isteni formula, A hetedik pecsét
2012. jan. 9. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hemingway könyvei is nagyon jók.
2012. jan. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Robert Merle könyvei elég elgondolkodtatóak és emelllett szórakoztatóak is. Bármelyik könyvét ajánlhatom, de talán a legjobbak:

-Védett férfiak

-Malevil

-Mesterségem a halál

-Állati elmék

2012. jan. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Huxley, Szép új világ.

Szintén utópisztikus, mint a 84.

Megéri.

2012. jan. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kösz szépen az eddigi kommenteket!
2012. jan. 9. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!