Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Dengeky Daisy c. mangának...

A Dengeky Daisy c. mangának lesz valaha anime változata is? Ha igen, mikor?

Figyelt kérdés
csak mert elég népszerű,45 fejezet van belőle eddig azthiszem,amiből simán kitelne egy 35 rész. De nem találom sehol,hogy lenne anime változata is.eggyltalán látezik olyan hogy egy ilyen jó mangából nincs anime? kb. ha lesz mikorra várható? és lenne még 1 kérdésem:) akik lefordítják a mangát,azok 1 hónapba 1 fejezetet adnak ki lefordítva? mert végigolvastam az összes mangát,és kíváncsi lennék mikor olvashatok a kövi fejezetet. angolul már elolvastam,de lusta vagyok lefordítani, mert nem is vok olyan jó.ígyhát nem értettem mindent.
2012. jan. 14. 20:08
 1/2 anonim válasza:
szerintem valószínűleg nem lesz. bár jó lenne. de ez nem biztos úgyhogy reménykedek benne...
2012. febr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. febr. 22. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!