Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvasta valaki az Ujholdat...

Olvasta valaki az Ujholdat (New Moon) vagy a Fogyatkozast (Eclips) Stephanie Meyertol? Ha igen akkor mindenki ugyanugy erez mint en Jacobbal kapcsolatban? Mindenki ilyen eros, erthetetlen es gyogyithatatlan ellenszenvet-inkabb utalatot-erez iranta?

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 15:16
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Én olvastam és imádom Jacobot.. inább neki drukkolok ,mint Edwardnak, nekem Jacob sokkal szimpatikusabb.
2009. máj. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Én már nagyon régen olvastam mind a 4 könyvet és nekem is jobban bejött Jacob az egész hozzáállása mint Edward-é, Edward birtokolni akarja a csajt míg Jacob nem. Hogy csak egy okot említsek.
2009. máj. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Először nem kedveltem... de aztán valahogy megszerettem... Viszont nem utálom. Az érzései miatt nem lehet utálni szerelmes (legalábbis azt hitte...). Én inkább Bellát nem vagyok képes megérteni... Szerintem az durvább, amit ő tett... :/:S:D De mindegy, a Breaking Dawn-ba úgyis minden megoldódik... :)
2009. máj. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább Edward-párti vagyok, valahogy nekem sem igazán szimpatikus Jacob.
2009. máj. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Én EDWARD "rajongó" vagyok. Nem tudom miért, de Jacob egy kicsit se szimpatikus. Viszont Bellát se értem, hogy miért hagyta, h Jacob teljesen beleszeressen, mikor mindig is Edwardért volt oda.
2009. máj. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Én sem bírom, de nem tudom miért. Egyszerűen ellenszenves.
2009. máj. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem Jacobot, Edwardot is szeretem, de nagyon unszimpatikus volt az Újholdban mikor elhagyta Bellát és Jacob nagyon nagyot nőtt a szememben akkor. Nagyon megkedvelem és a végén már neki szurkoltam teljesen. Persze Edwardnak is megbocsátok, de akkor is...

Húú ezt most tök úgy írtam mintha az életben történne. Nem vagyok azért ekkora fan...:S:D

2009. máj. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

En egyaltalan nemm neheztelek Edwardra amiert elhagyta Bellat az Ujholdba. Csak erte tette. Mondjuk gondolhatott volna ra hogy ez milyen kovetkezmenyeket von maga utan. Es itt Jacob teljesen kihasznalta a helyzetet. Es az a csok ott La Push-ba...asszem nekem jobban fajt mint Bellanak.

Ami peddig azt illeti hogy Edward birtokolni akarja Bellat...szerintem ez nem egeszen igy van. Gondoljunk csak arra amikor a hegyekben Jacob (hogy kenyszeritette az nem a legjobb kifejezes) de megis valahogy manipulalta Bellat hogy megcsokolhassa es ravaette hogy visszacsokolja. Ekkor Edward nem mondott egy rossz szot sem. O csak Bella javait nezte. Szo nelkul elment volna hogy felkeresse a Volturit ha Bella Jacobot valasztotta volna.Edwardnak teljesen mindegy volt hogy vele mi lesz ha Bella boldog.

Ja es az ujhold elejen miutan Edward elment Jacob nem igazan torte magat hogy megvigasztalja Bellat abban a negyhonapban.Csak akkor kezdtek el osszejarni amikor Bella megtalalta azt a ket atkozott motrot.


Egy szo mint szaz: Edward jobban szereti Bellat mint Jacob. Ha o igazan szerette akkor tavolsagot tart es nem hagyja hogy megtortenjen az a felismeres Bellaban, Tudhatta volna hogy ez fajdalmat okoz neki.

Es Jacob fajdalma...az nem tartott volna sokaig mert elobb vagy utobb eljott volna az a lany aki azt jelentene neki mint amit Emily jelent sAMNEK.


Nem tudom hogy oldodnak meg a gondok. A Bracking Dawn-t csak most olvasom.

2009. máj. 27. 09:44
 9/34 anonim ***** válasza:
82%
Megfognak oldódni ne félj. De azt azért ne felejtsd el,hogy A new moon-ban nem Jacob használja ki Bellát hanem pont fordítva történik a dolog. Aztán már Jacob is ugyanolyan szerelmes mint Edwárd, csak ő a szerelméért küzd nem a birtoklási vágyért, meg közben nem játssza a mártírt meg a hőst. Ez csak az én véleményem ,de nekem szimpibb Jacob.
2009. máj. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Én először tökre bírtam.. Szóval, ő a kis indiánfiú stb.. És egyszer csak minden a feje tetejére áll... Jacob az egészet kitervelte, h hogy szerezze meg Bellát.. És nem kicsit befolyásolta Bella érzéseit. Gépen olvastam. És néha azt hittem nekidobom a falnak a monitort... Nagyon megutáltam. És amikor Edward vissza tért.. Úgy körberöhögtem.. Még jobban utáltam. Edward és ő is megadták Bellának a választási jogot, de Edward az elejétől fogva, miközbe Jacobnak eszébe se jutott lemondani Belláról. De az utolsó könyvbe megszerettem ismét..xD Értelmes..:D De nem baj..:D
2009. máj. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!