Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Anne Rice A múmia, avagy...

Anne Rice A múmia, avagy Ramszesz a kárhozott, illetve A csontok szolgálója című könyvei nincs meg esetleg valakinek eladásra?

Figyelt kérdés
Már évek óta keresgélem, de sehol nem lehet megtalálni, több helyen előjegyeztettem, egyelőre sajnos teljesen eredménytelenül. :/
2012. jan. 18. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:

A múmiát újra kiadták...

[link]

És íme a A csontok szolgálója

[link]

Megrendelhető mindkettő és külföldre is szállítanak. Teljesen megbízhatóak. Én is innen szoktam rendelni.

A kárhozottak királynőjét én sem tudom. Az nekem sincs meg. :(

2012. jan. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gil Yepes válasza:

[link]

Ez egy kimondottan fantasy, sci-fi és hasonló témájú könyvekkel foglalkozó bolt. Javaslom mindenkinek, ha jól láttam vannak ezek is raktáron. Érdemes körülnézni, én szeretem a helyet .))

2012. jan. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves 1. válaszoló:

Nagyon szépen köszönöm, az a baj, hogy ott már néztem, sőt elő is jegyeztettem. Sajnos már tényleg nagyon régóta megyek utána...


Kedves 2. válaszoló:

Mindenképpen megnézem a honlapot, amit írtál. :) Köszönöm szépen. Remélem sikeres lesz. :)

2012. jan. 25. 18:38
 4/4 anonim ***** válasza:

A Ramszeszt most szerezte meg nekem könyvesboltos haverom, kb. 5 év után :-)

Már el is olvastam.

A Csontok szolgálóját még szerencsére kiadása után megvettem (huhh...)

Így végre teljes a sorozat.

Nem adom el :-P


Remélem szerencséd lesz Neked is! Fel a fejjel!

2012. febr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!