Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kathy Reichsnek milyen magyar...

Kathy Reichsnek milyen magyar nyelven megjelent könyvei vannak? Csont és bőr című könyvének le tudná írni valaki a rövid történetét?

Figyelt kérdés

Eddig olvastam:

Minden napra egy halott

A holtak beszélnek

Halálos döntések

Síri titkok


Gondoltam megveszem a Csont és vér című könyvét, de még jó hogy beleolvastam... Egy az egyben ugyanaz mint a Holtak beszélnek. Hogy lehet egy könyvet 2 különböző címmel kiadni??? A Csont és bőr szintén valamelyik előző könyvnek a másolata?


2012. jan. 20. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
A holtak beszélneket a Szó kiadó adta ki, míg a Csont és bőrt az Ulpius ház. Szerintem ez az oka. Én sem értem ennek mi értelme volt, pedig örültem, hogy végre egy új könyve jelenik meg. Még szerencse, hogy nem bírtam magammal és a boltban beleolvastam, mert különben megvettem volna. :D
2012. jan. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja igen és hamarosan az Ulpius újabb könyvét adja ki. Szerintem ez megint a valamelyik már megjelent könyv átnevezése: [link]
2012. jan. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocs, én a Csont és vérről beszéltem. Késő van. :) A lényeg a lényeg. A Csont és bőrnek még nincs tartalma.
2012. jan. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

:)

Igen, én is úgy sejtem hogy a Csont és bőr is valamelyik már megjelent könyv lesz új címmel. :(

2012. jan. 20. 22:56
 5/7 anonim válasza:
Tudtommal a Csont és bőr a Minden napra egy halott új kiadása.
2012. febr. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Síri titok ami még nem jött ki az Ulpius gondozásában más címmel...felmész bármelyik könyvesbolt weboldalára rákeresel és ott az ismertető
2012. okt. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fertőzöttek.


Mondjuk nem ajánlom, onlyn gyorsan történik benne minden, nincs egy percnyi nyugis rész sem a könyvben.

Nem ismerem a többi könyvét, lehet hogy neki a stílusa ilyen, de nekem nem tetszett ez a könyv.

2013. nov. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!