Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Neveletlen Hercegnőben...

A Neveletlen Hercegnőben Michael és Mia miért (és hogyan) szakítanak?

Figyelt kérdés
Aki még olvasta, arra lennék kíváncsi, hogy a 6. rész után már tényleg nem annyira jó az egész mint az elején? Egyetértetek ezzel?
2012. jan. 22. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért mert Le akarnak feküdni de kiderül hogy michael már volt lánnyal.nekem tetszett,imádom az összes részt :D
2012. jan. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, szexelni akarnak, de Mia megtudja, hogy Michel már lefeküdt egy Judit nevű lánnyal, ezért őrületes hisztit vág le, és kidobja Michaelt. Michael közben Japánba megy dolgozni, hosszabb időre.

Minden részét olvastam, nekem tökéletes mind, bár sajnos csak 5 része van meg itthon, de igyekszem őket megvenni, ha lesz rá keret

2012. jan. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Michael bejelentette hogy Japánba megy 1 évre vagy még többre és ennek azért is örül mert Mia közelében nehéz magát türtőztetnie, ő már készen állna a szexre. Mia úgy dönt hogy megajándékozza Michaelt a Legbecsesebb Kincsével hogy itthon maradjon vele. Felhívja őt a lakosztályába és bejelenti hogy készen áll a szexre. Michael gyanakodik de Mia állítja hogy azzal hogy egymásnak adják a Legbecsesebb Kincsüket csak a szerelmüket akarja bizonyítani. Ekkor kiderül hogy Michael már nem szűz mert még mielőtt Miáva járt csupán "szórakozásból" lefeküdt Judith Gershner-rel. Ennek következtében veszekednek és Mia leveszi magáról a hópihés láncot és kirúgja Michaelt. Közben Lily szakít JP-vel. Mia véletlenül megcsókolja JP-t Michel szeme láttára, de rá jön hogy ő szereti Michael-t de már késő, elmegy Japánba. Egyszerre vesztette el a legjobb barátnőjét és a pasiját.
2012. máj. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!