Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kőszívű ember fiai olvasónapló?

Kőszívű ember fiai olvasónapló?

Figyelt kérdés

a magyartanárom egyszerűen flúgos de nagyon szeretem most épp az olvasónaplóval nyúz minket az osztály most került hozzá az olvasónaplót február 14-re kell leadni de olyan ravasz a tanárnő hogy olyan kérdéseket tesz fel amihez végig kell olvasni a könyvet nekem ezzel nem is lenne bajom csak diszlexiás vagyok és nagyon nehezen megy az olvasás szeptembertől fogva sikerült 4 fejezettel végeznem + ugye tanultam is az olvasónaplót nem fogom tudni befejezni és ha nem adom le addig kapok egyest míg meg nem csinálom itt van pár kérdés:1.Lánghi Aranka jellemzése Ödönről, 2.,,Baradlay Richárd százados"(Palvicz Ottó visszaemlékezése Richárdról) 3.A párbaj

anyukám nem tud segíteni mert nagyon elfoglalt plussz még ott van a két kis tesóm apukám meg elhagyott minket vele már nem is találkozom . a válaszokat előre is köszönöm


2012. jan. 28. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. jan. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm
2012. jan. 28. 17:36
 3/3 anonim válasza:

Szia? Ki a magyartanárod? /Csak mert mi is most kaptuk meg és. ugyanez.. szóval..


amúgy ezt ajánlom: [link]

2013. márc. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!