Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlanátok nekem?

Milyen könyvet ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

szóval..eddig nem olvastam sokat..de az utóbbi egy évben nagyon belejöttem. igazából eddig elég különböző könyveket olvastam, voltak amik nagyon tetszettek és voltak amik kevésbé. pl. szeretem nagyon a Harry Potter sorozatot, a Trainspottingot. SŐT! elolvastam Nicholas Sparks Az utolsó dal c. könyvét és egyszrűen zseniálisnak tartottam. jelenleg a Ragyogást olvasom Stephen Kingtől(ezt is szeretem viszonylag bár nem annyira az én világom). viszont az ilyen Twilight és hasonló divatkönyvek taszítanak. elkezdtem olvasni az Angyalok és démonok c. regényt, de nem kötött le...talán majd pár év múlva. szóval ez lenne nem tudom ebből mit tudtak leszűrni, de pár jó regény-ötletet megköszönnék!:D 16F


u.i.: tervben vannak Agatha Chritie regényei meg Sherlock Holmes + Wass Alberten is gondolkozok.


2012. febr. 2. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Dmitry Glukhovsky: Metro 2033

zseniális könyv szerintem érdekelne téged, engem kilóra megvett csak az a baj,hogy nehéz beszerezni

2012. febr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Noah Gordon: Az orvosdoktor, Sámán, A doktornő. Bár nem tudom, kapni-e még, viszont elképesztően jó könyvek. Aztán, ha valahol, könyvtárban vagy antikváriumban, nem tudom veszed-e vagy kiveszed a könyveket, ráakadsz John Jakes 8 részes Kent család történetére, hát az megint marha jó.

Wilbur Smith könyvei között szintén vannak nagyon izgalmasak, csak ott figyelni kell a sorrendet, mert sok összetartozik.

2012. febr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Wass Albertet nagyon támogatom.:D Kedvenc íróm, sok könyvet olvastam tőle, s ha megengeded ajánlanám neked is a legkedvencebbemet tőle, "A funtenli boszorkány"-t.:)

"Az utolsó dal" amúgy nekem is tervbe van véve.;)

Ajánlom még neked Rebecca James "Gyönyörű bajkeverő" c. könyvét. Ezt azért ajánlom, mert nekem is vannak osztálytársaim, akik most kezdik megtapasztalni az olvasás csodálatos élményét, és odaadtam nekik ezt a könyvet, és mindenkitől pozitív visszajelzést kaptam, meg hogy adjak nekik még ilyen könyveket.:D Szóval, ha gondolod, nézz utána.:) illetve még ajánlani tudom Alessandro D'Avenia "Fehér, mint a tej, piros, mint a tej" c. könyvét. Szerintem fantasztikus!:)

2012. febr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Anthony Burgess: Gépnarancs egy próbát szerintem mindenképpen megér, mondjuk lehet nem annyira tetszene de ki tudja:) Szerintem az egyik legjobb könyv, elgondolkodtat egy pár dologról.
2012. febr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 cathilina ***** válasza:
Szerintem az alapokkal kéned kezdened : Gyűrűk Ura, Galaxis Útikalauz, stb. Ajánlanék még kb bármit Neil Gaimantől.
2012. febr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!