Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szívesen olvasnátok meleg...

Szívesen olvasnátok meleg főszereplős regényeket?

Figyelt kérdés

Ilyeneket írok, és nem tudom, érdekel-e egyáltalán valakit. :) Mindenesetre hobbinak nagyon szeretem.

Normális válaszokat kérek, ha lehet, köszi. És kort/nemet is írhattok.

Köszi


2012. febr. 2. 20:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Számomra nem a főszereplő nemi identitása a lényeg, hanem az érdekes történet izgalmas elbeszélése.


Miért olyan fontos az neked, hogy meleg legyen a főhős?

2012. febr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
100%
Én szívesen olvasnék meleg képregényt vagy könyvet :-D
2012. febr. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
100%
Nagyon jó öltlet!én szívesen elolvasnám!!:D
2012. febr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
32%

Nekem semmi bajom a melegekkel. Sőt! Ők a legjobb barátnők :)

Szívesen olvasnám, ha úgy van benne, hogy meleg, felvállalja de azért nem annyira mélyen merül bele.

Persze megfordulhat a pasik után meg ilyenek, de részletesebben olvasni, ahogy egy másik sráccal csókolózik, vagy több, az sok(k) lenne. :S Szóval nekem megvan a határ. Van olyan ismerősöm is, aki meg konkrétan pasi szerelmekről ír és azt mondja ez tök normális. De hát ízlések és pofonok :)

15/L (csak hogy legyen valahol kor/nem)

2012. febr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
88%

ez a "Ők a legjobb barátnők" nálam most kiverte a biztosítékot...


F

2012. febr. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

22:43-as

Akkor ezt ne olvasd el, van ahol részletes még a szexuális életük is :DDD

Amúgy ha egy meleg srácról szól, alap, hogy nemcsak annyi van benne, hogy megfordul a másik fiúk után. A melegek is ugyanúgy csókolóznak és szeretnek az ágyban (hú de szépen fejeztem ki magam :P) mint a heterok. Szóval a kettőt egy ilyen könyvben nem lehet szétválasztani, az is az életéhez tartozik.

A barátnő meg... hát khm... van, aki így fogalmaz, mindenesetre szerintem a legtöbbjük nem tartja nőnek magát :D

2012. febr. 5. 09:42
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szívesen elolvasnám, kíváncsi lennék rá. 20/l
2012. febr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 cathilina ***** válasza:
100%
Ha van valami mondanivalója/oka annak, hogy meleg, akkor persze. Ha az egész csak arra megy ki, hogy mégse legyen a legsablonosabb PWP-történet ever, akkor kösz, de maradok a darabolós horrornál...
2012. febr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesen olvasnék.. :) Ha gondolod, küldj részletet;)


19/F/bi

2012. febr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
4%

Úristen, hova fajul ez a világ...nem elég, hogy a csapból is ez folyik, mostmár az olvasókat is mérgezni akarják ezzel.Na mindegy, akinek van esze, azt úgyse érdekli, hogyan túrják egymás s.ggét.

Hány éves vagy, kérdező?Komolyan nem találsz más témát, amiről lehetne írni, csak a homokosokat?Koncentrálhatnál valami jobb dologra is, szerepelnek ők éppen eleget enélkül is.

2012. febr. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!