Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok mondani olyan angol...

Tudnátok mondani olyan angol Harry Potter fanfictiont ami elég érdekes ahhoz hogy rávegyem magam hogy angolul elolvassam? Melyik jó elsőnek?

Figyelt kérdés

A magyar ficek krémjét már elolvastam, viszont függő vagyok elvonási tünetekkel. Amiket eddig elkezdtem azoknak nehéz volt a nyelvezete és emiatt nem élveztem, de aminek meg megértem a nyelvezetét nem elég érdekes a történet.


Amiket szeretek és magyar :

Assa : Bujdosók, Árral szemben

Nimbusz1977: Megjelölve

Brigichan: The boy with piercing blue eyes

AgiVega :Botrény a Rorortban + folytatások

annamari: A végső megoldás + folytatások

Miriel: Roxforti hódítók

Cassandra Claire: Draco Dormiens

vikitriap : Töretlen igéretek, a folytatásba bele se kezdtem mert nem befejezett. Az eredeti meg túl neház nekem. Szóval az a baj, hogy túl összetett történeteket szeretek.Van még több is, de igen hoszú lenne ha mindet felsorolnám ezért próbátam minden oldalról megmutatni az izlésem.

Ja és ficekkel akarom magam rávenni az angol tanulásra. Másképp nem megy, ezért gondoltam a függőségemre építek. :) A segítséget előre kösz :)


2012. febr. 4. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress rá G. Norman Lippertre!
2012. febr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én itt szoktam olvasgatni:

[link]

2012. febr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
negyvenhat év és két hónap. dumbledore és grindelwald sztori. nagyon szép, és alapos.
2012. aug. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!