Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményed a Fairy Oak...

Mi a véleményed a Fairy Oak könyvekről?

Figyelt kérdés

2012. febr. 5. 16:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Annál sokkal-sokkal-sokkal jobbakat olvasok.
2012. febr. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Például miket?


Mellesleg ezek gyerekkönyvek, így össze sem lehet hasonlítani például egy Jane Austennel.

2012. febr. 5. 17:55
 3/14 anonim ***** válasza:
23%

A következő íróktól olvasok sokat:

Brent Weeks

Jonathan Stroud

Darren Shan

Philip Pullman

Patrick Rothfuss

John Caldwell

Wolfgang Hohlbein

Dan Brown


Olvass tőlük, mesterműveket alkotnak.

2012. febr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ja, meg Neil Gaiman :D
2012. febr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Tényleg kultúrtroll vagy, mert a kérdésre nemigen válaszoltál, de legalább nem volt túl off a válaszod.


Ez a könyv 7-12 éves lányoknak íródott, így nem is veheti fel a versenyt se egy Jonathan Strouddal (mellesleg imádom a Bartimaeus trilógiát), se egy Darren Shannel.

2012. febr. 5. 21:31
 6/14 anonim ***** válasza:
Én olyan 10-11 évesen szerettem:)
2012. febr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Jó könyv, az tény. Bár már kezdem sajnos kinőni. Már nem érzem azt a varázst, mint amilyet régen nyújtott. Már nem tudom magamat odaképzelni, bár még mindig kissé megkönnyezem Fuvallát, és a Kapitányt, ha rávetemedem. Én is olvasok olyasféléket, mint Darren Shan, egyik kedvencem a Kojaszan. Olvasok Philip Pullmant, tőle a kedvencem az arany iránytű trilógiája. A családi tragédiák szakértőjétől sem rossz olvasni: Jacqeline Wilson. Igen tanulságos történetei vannak, és rengeteget izgulhatsz rajta. Ha ifjúsági könyveket keresel, ezeken kívül még bátran ajánlom a Thomas Brezina könyveket. Akármelyik sorozatot. Bár tudom, kissé eltértem a kérdéstől, azért részben arra is válaszoltam. Utolsó javaslatom pedig Meg Cabot. MINDEN egyes könyve, fantasztikus!
2012. febr. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Nagyon jók!!!! Legalábbis nekem nagyon tettszettek eddig mind az 5 megjelent részét ki olvastam szerintem nagyon jók!

Főleg az alap trilógia az első 3 könyv. A 4. és 5.-ik is nagyon jók (a 6-at sajnos még nem olvastam) de azért az első 3 könyvön nem tesznek túl.

2012. ápr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is 9-11 évesen olvastam őket. Nagyon jó történet a két ikerlányról, a 3. kötetet pedig anno egy délután aladt elolvastam. Egyébként bővebb információt találsz róla itt: moly.hu (írd be ott is keresőbe)
2012. máj. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Én imádom őket! Én 11 éves koromban kezdtem el olvasni és még most, 13 évesen is imádom.

De ha valóban jót szeretnél olvasni, olvasd el Rick Riordan Percy jackson és az olimposziak c. sorozatot.

2013. dec. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!