Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egy Vavyan Fable könyv címe...

Egy Vavyan Fable könyv címe érdekelne. (? )

Figyelt kérdés

Annyit tudok róla, hogy a Halkirálynő sorozathoz tartozik. A tartalmából annyit tudok, hogy a főhőst állandóan szívatja a szomszéd, átjár hozzá kajálni, stb... Aztán a többiek összefognak ellene.

Szeretném elolvasni, de a címe nincs meg. Köszönöm a segítségeteket!


2012. febr. 7. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Keresgéltem neked, egy könyv leírásánál sem találtam ilyet, ami a Halkirálynő sorozatba tartozik, itt leírom az összesnek a címét, olvass utánuk szerintem, hátha mást is tudsz a történetről esetleg. Még valami, a Csontfuvola biztos, hogy nem az, amit keresel, azt olvastam, abban nem volt ilyesmi.


0. A pokol is elnyeli

1. A Halkirálynő és a kommandó

2. A Halkirálynő és a dzsinnek

3. Ki feküdt az ágyamban?

4. Ébredj velem!

5. Mogorva nyár

6. A Hold forró jegén

7. Apád, anyád ide lőjön!

8. Csontfuvola

9. Habospite


Remélem tudtam segíteni, még valami: ezen az oldalon találsz jó leírást a könyvekről: [link]


ez A pokol is elnyeli. A fenti keresőbe beírod a könyvek címét, és ott rámész, akkor meg is találod őket így.

2012. ápr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Apád, anyád ide lőjjön!


Én most olvasom A Hold forró jegén-t, az eddigi Halkirálynő könyveket olvastam, csak a nulladikat nem, de egyik ismerősöm az Apád, anyád ide lőjjön-t olvassa, és a szomszédról mesélt. Azt hiszem, ez lesz az!

2012. jún. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem, nem az. Most fejeztem be, és rájöttem, hogy akiről te írtál, az nem csak a szomszéd, hanem a főhősnő öccse. Márpedig ő majdnem az összes regényben átjár imádott nővéréhez. Mást nem tudsz róla esetleg?
2012. júl. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Ezt egy másik kérdésben találtam!

"Vavyan Fable egyik könyve jutott eszembe, röviden a történet: a főhős életét a szomszédja keseríti meg: kutyaszart tesz a lábtörlőjére, éjszaka (vagy amikor nincs otthon) bemegy a lakásba, megeszi a hűtőben található sütiket vagy csak beleeszik, belekotor a számítógépébe stb. Erre összefognak a barátok: arrébb húzzák a bútorokat (ha éjszaka jön a fickó, elessen bennük), mosogatószerbe áztatják a mignonokat (ez a szomszéd kedvence), kilazítják a számítógép szék ülését... Szóval jól megszívatják." Esetleg így?

2012. júl. 7. 10:48
 5/7 anonim válasza:
100%
Amiről te írsz,az nem a Halkirálynő-höz tartozik,ez a Jégtánc.Épp a napokban végeztem ki! :) NAGYON JÓÓÓÓÓ!!!! :)
2012. aug. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

megkerestem neked :) ez a Vis Major sorozat második kötete: Kyra Eleison a címe. Amit te keresel az a 264-275.oldalon van :) IMÁDOM!


Jó olvasást hozzá...

2012. szept. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fárasztó96 ***** válasza:
Vis Major sorozat, Kyra Eleison részében (2. kötet). Ebben nyaralnak az unokaöcsikék, ebben lesz egy elmebeteg nő a főnök, aki lábon lövi Vis Majort, és végül meghal a csaj. Meg persze a szomszédot szívatják Kyráék. A rossz padló, meg a szekrényajtó...
2022. febr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!